Mariusz Stoltmann

Dyrektor Oddziału

Menadżer z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym w branży ubezpieczeniowej, z którą związał się już w okresie studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Zafascynowany w tamtym czasie rodzącym się w Polsce rynkiem kapitałowym, współtworzył od podstaw Dział Inwestycji w centrali sopockiego ubezpieczyciela ERGO Hestia, obejmując w 1997r. stanowisko Dyrektora Biura Inwestycji. Dalszego doświadczenia w obszarze finansów nabierał zarządzając Biurem Finansów oraz spółkami celowymi grupy kapitałowej, zasiadając w ich Zarządach i Radach Nadzorczych, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych transakcjach na rynku M&A.

W 2008r. rozpoczął zawodową przygodę ze sprzedażą - najpierw odpowiadając za rozwój produktów inwestycyjnych dla klienta indywidualnego oferowanych w sieci agencyjnej, a w kolejnych latach w kanale bancassurance. Ten okres pracy z dużymi sieciami sprzedaży, a także okres od 2015r., w którym współpracował z sieciami partnerskimi ERGO Hestii w wielu modelach biznesowych B2B2C, dał mu możliwość poznania różnych modeli pracy zespołów sprzedażowych i zrozumienia, że ponad wszystkie czynniki wpływające na skuteczność sprzedaży najważniejsze jest Zaufanie.

Swoje doświadczenie i dalsze plany zawodowe postanowił realizować we własnej firmie na rynku nieruchomości, zakładając w 2020r. oddział Freedom Nieruchomości w Gdańsku, w oparciu o wyznawane wartości, partnerstwo w pracy zespołowej i efektywne wykorzystanie dostępnych technologii.

Rekomendacje

Jarosław Przybyła

Ogromnie dziękuję za współpracę i profesjonalne podejście do obsługi zarówno na etapie przygotowywania oferty, jej prowadzenia, jak i finalizacji. Możliwość bieżącej rozmowy z Panem bez względu również na porę dnia i tygodnia powodowało, że poczucie zaangażowania z Pana strony było odczuwalne przez cały czas współpracy. Wielkie podziękowania!

Napisz do mnie