Mariusz Stoltmann

Dyrektor Oddziału

Menadżer z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym w branży ubezpieczeniowej, z którą związał się już w okresie studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Zafascynowany w tamtym czasie rodzącym się w Polsce rynkiem kapitałowym, współtworzył od podstaw Dział Inwestycji w centrali sopockiego ubezpieczyciela ERGO Hestia, obejmując w 1997r. stanowisko Dyrektora Biura Inwestycji. Dalszego doświadczenia w obszarze finansów nabierał zarządzając Biurem Finansów oraz spółkami celowymi grupy kapitałowej, zasiadając w ich Zarządach i Radach Nadzorczych, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych transakcjach na rynku M&A.

W 2008r. rozpoczął zawodową przygodę ze sprzedażą - najpierw odpowiadając za rozwój produktów inwestycyjnych dla klienta indywidualnego oferowanych w sieci agencyjnej, a w kolejnych latach w kanale bancassurance. Ten okres pracy z dużymi sieciami sprzedaży, a także okres od 2015r., w którym współpracował z sieciami partnerskimi ERGO Hestii w wielu modelach biznesowych B2B2C, dał mu możliwość poznania różnych modeli pracy zespołów sprzedażowych i zrozumienia, że ponad wszystkie czynniki wpływające na skuteczność sprzedaży najważniejsze jest Zaufanie.

Swoje doświadczenie i dalsze plany zawodowe postanowił realizować we własnej firmie na rynku nieruchomości, zakładając w 2020r. oddział Freedom Nieruchomości w Gdańsku, w oparciu o wyznawane wartości, partnerstwo w pracy zespołowej i efektywne wykorzystanie dostępnych technologii.

Rekomendacje

Ludwika Musialik

W dniu 26.08.2020 zawarliśmy z mężem umowę z Freedom Nieruchomości Centrum Gdańsk na sprzedaż naszego mieszkania w Gdańsku przy ul. Piastowskiej. Już przy pierwszym spotkaniu obdarzyliśmy Pana Mariusza Stoltmanna i Panią Marię Grabowską zaufaniem i nie zawiedliśmy się. Szczególną opiekę nad nami roztoczyła Pani Maria Grabowska, co jest szczególnie ważne dla 80-latków. Przygotowywała z nami mieszkanie do prezentacji fotograficznej wykazując się dużym taktem. Pan Mariusz zadbał o właściwą sprzedaż. Kiedy mieszkanie zostało sprzedane po 8 dniach od wystawienia Pani Maria pomagała nam z wielkim oddaniem we wszystkich formalnościach urzędowych. Niejednokrotnie posługując się naszym pełnomocnictwem, co jest ważne w aglomeracji trójmiejskiej dla starszych ludzi bez samochodu. Pani Maria wykazała się cierpliwością i zrozumieniem dla nas. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z przedstawicielami Freedom Nieruchomości Gdańsk Centrum.

Napisz do mnie