Biuro nieruchomości Gdańsk Młode Miasto

Biuro nieruchomości
Freedom Gdańsk Młode Miasto

ul. Stępkarska 7/U8, 80-859 Gdańsk

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Gdańsk Młode Miasto

Tobiasz

Przy transakcji kupna mieszkania miałem przyjemność współpracy z Panią Katarzyną Bukowską oraz Panią Katarzyną Szatanik. Obu Paniom należą się słowa podziękowania za pomoc i sprawne przeprowadzenie transakcji. Nie mam zastrzeżeń, mogę polecić współpracę z Freedom Nieruchomości.

M. Ochab

Szanowna Agencjo Nieruchomości Freedom, czas tak przeleciał, że nie mogłem znaleźć chwili czasu, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami z obsługi w Agencji Freedom. Kupiłem mieszkanie na Stogach we wrześniu tego roku i byłem obsługiwany od początku do końca transakcji przez Pana Aleksandra Szulist i Panią Katarzynę Szatanik. Korzystałem wcześniej z usług innych Agencji Nieruchomości, ale tak profesjonalnej, rzetelnej i merytorycznej obsługi nigdzie nie spotkałem jak w Agencji Nieruchomości Freedom, prezentowanej przez Pana Aleksandra i Panią Kasię. Od oglądania do sfinalizowania transakcji kupna i odebrania kluczy od mieszkania. To bardzo wysoka, jeśli nie najwyższa klasa, obsługi i kontakt z klientem, czego inne agencje nieruchomości mogą tylko pozazdrościć. Jestem bardzo zadowolony z usługi, może więcej, zachwycony podejściem i obsługą klienta. To dzięki za to, że są jeszcze ludzie, którzy lubią swoją pracę, są zaangażowani w tym co robią i dbają o klienta, dzieląc się rzetelną fachowością i profesjonalną obsługą. Proszę przekazać serdeczne podziękowania za fachowość i profesjonalną obsługę Panu Aleksandrowi i pani Katarzynie. Serdecznie pozdrawiam i polecam tą Agencje Nieruchomości innym.

Weronika

Serdecznie polecamy współpracę z Biurem Freedom. Profesjonalna i rzetelna obsługa transakcji zakupu działki. Pani Katarzyna Szatanik oraz Pan Aleksander Szulist z wielkim zaangażowaniem pomagali nam we wszystkich formalnościach. Dziękujemy za pomoc. Szczerze polecamy!

Adam Kolodko

Serdecznie polecam, sprawna i profesjonalna pomoc. Pani Katarzyna Szatanik odpowiadała na wszystkie nasze pytania, potrafiła w jasny sposób wytłumaczyć zawiłe sprawy związane z zakupem nieruchomości oraz wymaganymi do transakcji dokumentami. Zajęła się wszystkimi formalnościami od początku do końca. Polecam, firma godna polecenia.

Kinga Ziemnicka

Podziękowania dla Pani Magdaleny Nowak za cenne rady dotyczące koniecznych zmian w naszym mieszkaniu, które przyczyniły się do jego efektywnej sprzedaży. Pani Magda jest doświadczoną profesjonalistką, pomocną na każdym etapie współpracy.  

Dziękujemy również Pani Ewie Barańskiej – Szymaniak za bardzo sprawne przygotowanie umowy przedwstępnej oraz pomoc w realizacji transakcji. Dzięki zaangażowaniu Pani Ewy podpisanie umowy przebiegało w sposób bezproblemowy.

Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Dyrektor Agnieszki Grotkowskiej za niezwykle uczciwe podejście do współpracy z klientem, obiektywizm w ocenie wzajemnych racji i oczekiwań oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów.

Kinga Ziemnicka