Biuro nieruchomości Gdańsk Wrzeszcz

Biuro nieruchomości
Freedom Gdańsk Wrzeszcz

Bolesława Chrobrego 79c, 80-414 Gdańsk
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Gdańsk Wrzeszcz

Pokaż więcej (57)

Nasi ludzie

Beata Trzcińska Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A. GdańskWrzeszcz

Beata Trzcińska

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.
Maciej Mik Agent Nieruchomości GdańskWrzeszcz

Maciej Mik

Agent Nieruchomości
Robert Pastwa Agent Nieruchomości GdańskWrzeszcz

Robert Pastwa

Agent Nieruchomości
Wiktoria Krezymon Agent Nieruchomości GdańskWrzeszcz

Wiktoria Krezymon

Agent Nieruchomości
Jolanta Szmytkowska Agent Nieruchomości GdańskWrzeszcz

Jolanta Szmytkowska

Agent Nieruchomości
Marek Dziewiątkowski Menadżer Oddziału GdańskWrzeszcz

Marek Dziewiątkowski

Menadżer Oddziału
Maja Piwońska Specjalista ds. finalizacji transakcji GdańskWrzeszcz

Maja Piwońska

Specjalista ds. finalizacji transakcji
Jolanta Jurgielewicz Kierownik Biura GdańskWrzeszcz

Jolanta Jurgielewicz

Kierownik Biura
Wojciech Dziarnowski Agent Nieruchomości GdańskWrzeszcz

Wojciech Dziarnowski

Agent Nieruchomości
Kamil Duba Agent Nieruchomości GdańskWrzeszcz

Kamil Duba

Agent Nieruchomości
Paulina Kapturkiewicz Fotograf / Home stager GdańskWrzeszcz

Paulina Kapturkiewicz

Fotograf / Home stager
Michał Nielipowicz Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A. GdańskWrzeszcz

Michał Nielipowicz

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.
Valeriia Klymenko Agent Nieruchomości GdańskWrzeszcz

Valeriia Klymenko

Agent Nieruchomości

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jak wybrać najlepszą agencję nieruchomości w Gdańsku i nie zgubić się w morzu możliwości? Warto pamiętać, że w sprzedaży nieruchomości zawsze liczą się ludzie – właściciele, kupujący oraz pośrednicy, którzy łączą interesy obu stron. Nasze biuro nieruchomości w Gdańsku na Wrzeszczu to zespół, którego największą siłą jest dynamika oraz zróżnicowanie i jedność zarazem.

To właśnie we Wrzeszczu powstał nasz pierwszy pomorski oddział, który działa na trójmiejskim rynku od stycznia 2014 r. Jeżeli zależy ci na najbardziej doświadczonych agentach sprzedających nieruchomości, skieruj czym prędzej swoje kroki na ulicę Bolesława Chrobrego 79c. Czekamy na to, aby ułatwić ci zmiany – poznajmy się!

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Gdańsk Wrzeszcz

Właściciele MAM

Każda kolejna minuta rozmowy sprawiała, że teraz byliśmy już pewni, że jeśli mamy się decydować na kredyt to tylko z pomocą Pani Beaty. Referencje- Właściciele M.A.M

Konkretyzm i precyzyjne podpowiedzi sprawiły, że trzy spotkania wystarczyły do sprawnego przeprowadzenia kredytowania.

...Realizacja większości marzeń wiąże się najczęściej z koniecznością przeznaczenia na nie sporej ilości gotówki. Po 13 latach życia w piątkę w trzech pokojach na 64m2 doszliśmy do ściany ( w przenośni i dosłownie). Dorastające dzieci i brak przestrzeni życiowej sprawiły, że musieliśmy podjąć kluczową decyzję naszej dalszej egzystencji.

Burze mózgów, godziny rozmów, sprawdzanie możliwości, analizy sprawiły że podjęliśmy decyzję o budowie domu - nietypowo, zdecydowaliśmy, że zbuduje nam go deweloper, a my zakupimy go dopiero po odebraniu. Niesamowity zbieg okoliczności sprawił, że trafiliśmy pod skrzydła Pani Beaty.

Pełni obaw trafiliśmy do budynku Notusa w Gdyni. Już po pierwszych paru minutach rozmowy z Panią Beatą zrozumieliśmy, że w końcu na naszej pokręconej i pełnej obaw drodze pojawił się ktoś kto z uśmiechem i pełnym optymizmu podejściem do sprawy rozwiąże wszystkie nasze wątpliwości. Każda kolejna minuta rozmowy sprawiała, że teraz byliśmy już pewni, że jeśli mamy się decydować na kredyt to tylko z pomocą Pani Beaty.

Konkretyzm, brak grengolady i precyzyjne podpowiedzi sprawiły, że trzy spotkania wystarczyły do sprawnego przeprowadzenia kredytowania. To my podejmowaliśmy ostateczne decyzje o banku udzielającym nam kredytu, ale to Pani Beata przygotowała nam precyzyjne informacje które okazały się niezbędne do podjęcia tej decyzji. Pani Beata dostosowała się do naszego napiętego kalendarza i była w stanie spotykać się z nami w dogodnym dla nas terminie. Zawsze przygotowana, uśmiechnięta i w pełni zorientowana w naszej sytuacji prowadziła nas za rękę w pokręconym i zawiłym świecie bankowości. Trafne podpowiedzi oparte na dużym doświadczeniu sprawiły, że byliśmy pewni o podejmowaniu trafnych decyzji. Dostawaliśmy precyzyjne informacje z dużym wyprzedzeniem, dzięki temu wiedzieliśmy dokładnie jakie informacje są potrzebne i mieliśmy czas na ich przygotowanie. Pani Beata pomogła nam również w znalezieniu korzystnych ofert ubezpieczeniowych i w dzień zakupu domu do późnych godzin wieczornych pomogła nam go ubezpieczyć tak aby pierwsza noc nowych właścicieli upłynęła bez większego stresu. W obecnym świecie bylejakości trudno znaleźć osobę o podobnym potencjale i tak optymistycznej osobowości.

 

Właściciele M.A.M