Katarzyna Szatanik

Specjalista ds. finalizacji transakcji

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku. Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu na stanowisku asystentki notariusza doskonale zna koordynację procesu sprzedaży/kupna nieruchomości oraz dokumentację z zakresu obrotu nieruchomościami.

We Freedom Nieruchomości odpowiedzialna za ustalanie stanów prawnych nieruchomości, przygotowanie umów przedwstępnych oraz zabezpieczenie finalizacji transakcji. Współpracuje z notariuszami, doradcami kredytowymi i urzędami. Wspiera pracę agentów nieruchomości zwłaszcza na etapie finalizacji.

Cechuje ją pełen profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie. Uważa, że bezpieczeństwo transakcji jest najważniejsze. Zawsze gotowa do pomocy i udzielenia wyjaśnień. Skutecznie doprowadzi transakcję do końca - rzeczowo, konkretnie i zawsze z uśmiechem.

Rekomendacje

Tobiasz

Przy transakcji kupna mieszkania miałem przyjemność współpracy z Panią Katarzyną Bukowską oraz Panią Katarzyną Szatanik. Obu Paniom należą się słowa podziękowania za pomoc i sprawne przeprowadzenie transakcji. Nie mam zastrzeżeń, mogę polecić współpracę z Freedom Nieruchomości.

Napisz do mnie