Biuro nieruchomości Gdynia

Biuro nieruchomości
Freedom Gdynia

Władysława IV 38 lok. 1 (wejście naprzeciw CH Batory), 81-366 Gdynia

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Zdjęcie oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Gdynia

Magdalena

Współpraca z Panią Beatą przebiegła bez zarzutów. Jest to bardzo kompetentna i rzetelna osoba, która świetnie zna się na tym co robi, a przy tym jest przesympatyczna. Dzięki Pani Beacie otrzymaliśmy bardzo dobre warunki kredytu. Wszystko zostało nam wyjaśnione bardzo przejrzyście. Serdecznie polecam!

Hanna Bykiewicz

Wszystkim, którzy szukają pośrednika w sprzedaży nieruchomości, szczerze polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Freedom w Gdyni. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w kompleksową obsługę sprzedaży nieruchomości, cechowały wszelkie działania Pana Jacka Kierepa. Łatwy i miły kontakt na każdym etapie sprzedaży, dały poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia z szybkiej i korzystnej sprzedaży nieruchomości.

Zuzia Matulaniec

Miałam okazję kupić mieszkanie za pośrednictwem firmy Freedom przy współpracy z Panem Jackiem. Od pierwszego telefonu wszystko przebiegało jak najlepiej, otrzymywałam odpowiedzi na każde pytanie jakie tylko mi się nasunęło. Pan Jacek zawsze był pod telefonem, każdy temat zawsze sprawnie i z zaangażowaniem prowadził. Jeżeli przyjdzie kiedyś mi sprzedawać bądź kupować mieszkanie, na pewno wrócę do Pana Jacka!

M. H. Mikolajewscy

Pan Jacek Kierepa " Freedom Nieruchomości " Agent - Specjalista do Spraw Nieruchomości, jest bardzo dobrym, kompetentnym a do tego miłym i sympatycznym Agentem do spraw Nieruchomości, który sprzedał nam mieszkanie w oszałamiającym tempie czterech Tygodni. Możemy tylko wszystkim sprzedającym polecieć Pana Jacka!!! Dziękujemy Panie Jacku i pozdrawiamy.

Liliana Kącka

Jestem bardzo zadowolona z usług Freedom Nieruchomości. Miałam przyjemność współpracować z P.Jackiem w Gdyni profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim!!!