Biuro nieruchomości Gdynia

Biuro nieruchomości
Freedom Gdynia

Władysława IV 38 lok. 1 (wejście naprzeciw CH Batory), 81-366 Gdynia

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Zdjęcie oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Gdynia

Leszek Szyplik

Chciałbym bardzo podziękować Pani Paulinie Miszkiel za bardzo profesjonalną i miłą obsługę oraz za wszelką pomoc jaką otrzymywałem na każdym etapie podczas sprzedaży mieszkania w Gdyni. Gratuluję Firmie Freedom, że posiada w swoim zespole tak cennego pracownika jak Pani Paulina. Wszystkim, którzy zastanawiają się jakiego wybrać pośrednika w sprzedaży nieruchomości gorąco polecam Freedom. Życzę wielu dalszych sukcesów.

Mateusz J.

Z czystym sumieniem mogę polecić tą agencję nieruchomości. Profesjonalne podejście do klienta i pomoc na każdym etapie pośrednictwa. Pani Paulina zajęła się znalezieniem lokatorów w sposób profesjonalny i zgodny z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam!

Dominika

Podjęcie współpracy z biurem Freedom przy sprzedaży mieszkania było bardzo dobrą decyzją. Moja rodzina i ja czuliśmy, że jesteśmy pod najlepszą, profesjonalną opieką. Współpraca z panem Jackiem Kierepą była na najwyższym poziomie. Jest to człowiek podchodzący do klientów z szacunkiem, uśmiechem, cierpliwością i niezwykłą życzliwością. Jest pełen pozytywnej energii, a praca jest jego pasją. Współpraca przebiegła pomyślnie, udało się sprzedać mieszkanie w wyznaczonym terminie. Bardzo polecam współpracę z panem Jackiem i Freedom. Oni mają super moc! :)

Radosław W-K

Szybko sprawnie i kompetentnie, Pan Jacek Kierepa z wielkim zaangażowaniem pomaga klientom przejść przez wszystkie skomplikowane i trudne etapy transakcji. Potrafi rozwiązać każdy problem i załatwić każda sprawę. Jest zawsze do dyspozycji klientów i cierpliwie tłumaczy wszelkie niejasności. Podsumowując, kultura, najwyższy profesjonalizm i oddanie klientowi na każdym etapie procesu sprzedaży mieszkania. Gorąco polecam i przy najbliższej okazji skorzystam ponownie. Dziękuję p. Jacku.

Stanisław Daniecki

Chcę podziękować Pani Paulinie Miszkiel za pomoc przy sprzedaży mieszkania. Pani Paulina zajęła się sprzedażą w sposób kompleksowy. Pozostając z miłymi wspomnieniami mogę powiedzieć, że Pani Paulina jest osoba godną polecenia!!! Pozdrawiam.