Joanna Jażdżewska

Dyrektor Oddziału

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Rozpoczęła pracę pośrednika w 2012 roku zdobywając doświadczenie w międzynarodowej sieci biur nieruchomości RE/MAX. Od 2014 roku prowadzi oddział Freedom Nieruchomości w Gdyni.

Dokładność, zaangażowanie, znajomość rynku, wysoki poziom wiedzy, życzliwość i skuteczność to cechy najczęściej wymieniane przez klientów Jej oraz zespołu agentów w Gdyni. W efekcie czego, zdecydowana większość osób zainteresowanych współpracą trafia do oddziału z polecenia.

Jeżeli jesteś pośrednikiem i szukasz zespołu, który rzetelnie i z zaangażowaniem pośredniczy w obrocie nieruchomościami, albo pasjonują Cię nieruchomości, potrafisz stawiać potrzeby i dobro klienta w centrum uwagi, myślisz o zawodzie pośrednika - złóż aplikację i dołącz do Jej zespołu w Gdyni.

Rekomendacje

Magdalena Winklewska

Trafiłam do Freedom z plecenia sąsiada, który błyskawicznie sprzedał mieszkanie. I to był strzał w 10! Spotkałam się z profesjonalna, konkretną, przemiłą Panią agentką Moniką Suchodolską. Przeprowadziła mnie przez proces sprzedaży bardzo sprawnie. Pierwsze spotkanie miało miejsce w środę i wtedy podpisałyśmy umowę, w piątek odbyły się zdjęcia mieszkania a we wtorek klienci oglądali mieszkanie. I wtedy znalazł się już kupiec [

Napisz do mnie