#dbamosiebie Sprawdź jak obecnie działamy
WIĘCEJ

Kamil Zduńczyk

Dyrektor Sprzedaży

Absolwent Zarządzania Przedsiębiorstwem Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej, gdzie obsługiwał klientów w branży finansowej, co pozwoliło mu ukształtować się jako skuteczny handlowiec. Pasjonat rynku nieruchomości z doświadczeniem w branży. Wyznaje zasadę że: „Prawdziwą sztuką sprzedaży jest udzielać klientom odpowiedzi na pytania, których wcale nie zadali.” Na co dzień zdeterminowany w dążeniu do celu, a także pozytywnie nastawiony do życia, uwielbia poznawać nowych ludzi i bywać w nowych sytuacjach. W wolnych chwilach pasjonuje się sportem, jest kibicem piłkarskim, lubi podróżować i poznawać nowe zwyczaje, kulturę podczas zagranicznych wojaży. Uwielbia gotować, głównie kuchnie śródziemnomorską.

Rekomendacje

Mieszkanie zostało sprzedane wręcz błyskawicznie - Referencje Wojciech Szeląg

Mieszkanie zostało sprzedane wręcz błyskawicznie - Referencje Wojciech Szeląg

Polecam z czystym sumieniem.

Dla moich Rodziców sprzedaż mieszkania była przede wszystkim wyzwaniem psychologicznym - nigdy nie robili nic podobnego, zastanawiali się czy poradzą sobie z zupełnie obcą rzeczywistością, przepisami, ofertami etc.

Z pomocą przyszło Freedom - pan Kamil Zduńczyk po prostu zdjął z nich wszystkie obawy i wątpliwości, mieszkanie zostało sprzedane wręcz błyskawicznie i to za bardzo przyzwoitą cenę, Rodzice odetchnęli nieco tylko oszołomieni tym, że wszystko odbyło się tak szybko i tak absolutnie bezproblemowo.

Właściwie trudno sobie wyobrazić by wszystko poszło w tej sprawie lepiej. Polecam z czystym sumieniem.

 

Wojciech Szeląg
 

Napisz do mnie