Kamil Zduńczyk

Dyrektor Sprzedaży

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 27727).

Energiczny, łatwo nawiązujący relację z klientami, doświadczony sprzedawca oraz manager o czym świadczą opinię od zadowolonych klientów.
Ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej, gdzie obsługiwał klientów głównie w branży nieruchomości oraz finansów co pozwoliło mu ukształtować się jako skuteczny handlowiec.

Swoją przygodę z rynkiem nieruchomości rozpoczynał w jednym z dużych trójmiejskich biur, specjalista od sprzedaży rodzinnych domów oraz mieszkań.
Wyznaje zasadę „Podejdź do każdego klienta z myślą o pomocy w rozwiązaniu jego problemu lub osiągnięciu celu, a nie sprzedaży produktu lub usługi”

W wolnych chwilach pasjonuje się sportem, jest kibicem piłkarskim, lubi podróżować poznając jednocześnie kulturę, zwyczaje i kuchnię w nowych miejscach.

Rekomendacje

Ola i Łukasz

Długo zastanawialiśmy się czy sprzedawać dom samodzielnie czy z pomocą biura. Wybraliśmy biuro Freedom Nieruchomości oddział w Gdyni i była to słuszna decyzja. Pan Kamil, który poprowadził nas przez cały proces sprzedaży od początku zdobył nasze zaufanie: jest niezwykle rzeczowy, cierpliwy i kulturalny, dostępny pod telefonem praktycznie każdego dnia i o każdej godzinie. Profesjonalna sesja zdjęciowa podkreśliła atuty naszego domu. Organizacja dnia otwartego dla potencjalnych nabywców to trafiony pomysł - w naszym przypadku wystarczył jeden taki dzień aby sprzedać dom. W ciągu trzech tygodni od pierwszej prezentacji domu podpisywaliśmy już umowę przedwstępną. Współpracę z biurem oceniamy możliwie najwyżej i szczerze polecamy biuro wszystkim, którzy zamierzają sprzedać swoją nieruchomość. Warto oddać się w ręce profesjonalistów :-).

Napisz do mnie