Monika Kotfas

Broker Nieruchomości

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 27754).

Od 2018 roku pomaga w bezpiecznej sprzedaży mieszkań, domów i działek. Jej specjalnością są również transakcje wiązanie oraz kompleksowa obsługa sprzedaży nieruchomości, należących do osób mieszkających poza Trójmiastem, w tym poza granicami kraju. Dodatkowo zajmuje się home stagingiem, czyli przygotowaniem wnętrz do sesji zdjęciowych oraz do sprzedaży.

Klienci bardzo cenią jej zaangażowanie, rzeczowe podejście, organizację całego procesu sprzedaży, dokładność, zdolność do szukania rozwiązań i skuteczność, mówią, że wszystko w wykonaniu pani Moniki “jest zrobione tak jak trzeba”.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego o specjalizacji Inwestycje i Nieruchomości. Odbyła kilkumiesięczną praktykę z zakresu wyceny nieruchomości. Prywatnie żona, mieszkanka Rumi, z zainteresowania cukiernik, ogrodnik i amator pieszych wędrówek.

Rekomendacje

Anna Żmuda

Oj tak! Oni to potrafią! Pani Monika i Pan Jacek to zawodowcy, znają się na rzeczy. Cały proces od początku do końca to pełen profesjonalizm. Wszystko zrozumiałe, szybko sprawnie z efektem zadowalającym. Zdecydowanie godni polecenia !

Napisz do mnie