Monika Kotfas

Broker Nieruchomości

Od 2018 roku pomaga w bezpiecznej sprzedaży mieszkań, domów i działek. Jej specjalnością są również transakcje wiązanie oraz kompleksowa obsługa sprzedaży nieruchomości, należących do osób mieszkających poza Trójmiastem, w tym poza granicami kraju. Dodatkowo zajmuje się home stagingiem, czyli przygotowaniem wnętrz do sesji zdjęciowych oraz do sprzedaży.

Klienci bardzo cenią jej zaangażowanie, rzeczowe podejście, organizację całego procesu sprzedaży, dokładność, zdolność do szukania rozwiązań i skuteczność, mówią, że wszystko w wykonaniu pani Moniki “jest zrobione tak jak trzeba”.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego o specjalizacji Inwestycje i Nieruchomości. Odbyła kilkumiesięczną praktykę z zakresu wyceny nieruchomości. Prywatnie żona, mieszkanka Rumi, z zainteresowania cukiernik, ogrodnik i amator pieszych wędrówek.

Rekomendacje

Artur Mądry

Freedom nieruchomości to biuro godne polecenia. Współpracę podjąłem po rekomendacji zadowolonego znajomego. Sprzedane dwa lokale to zasługa Pani Moniki, która ogarnęła kontakt z kupującymi i profesjonalnie prezentowała nieruchomości. Proces sprzedaży lokali z rynku pierwotnego okazał się bardzo skomplikowany, ale dzięki profesjonalnej opiece prawnej Pani Alicji, wszystko było łatwiejsze i bardziej zrozumiałe. Szczerze polecam.

Napisz do mnie