połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Monika Kotfas

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego o specjalizacji Inwestycje i Nieruchomości. Odbyła sześciomiesięczną praktykę z zakresu wyceny nieruchomości i aktualnie przygotowuje się do egzaminu państwowego na rzeczoznawcę majątkowego.

Do podejmowanych zadań podchodzi z entuzjazmem i zaangażowaniem. Klienci cenią jej rzeczowe podejście, zdolność do szukania rozwiązań oraz zgodnie twierdzą, że “wszystko w wykonaniu pani Moniki jest zrobione tak, jak trzeba”. Wyrozumiałość, zorganizowanie oraz skuteczność to cechy, które ją wyróżniają.

Po godzinach pracy można ją spotkać na zajęciach tańca latynoskiego. Zimą amatorka narciarstwa, natomiast latem żeglarstwa oraz kajakarstwa.

Rekomendacje

Magdalena Winklewska

Trafiłam do Freedom z plecenia sąsiada, który błyskawicznie sprzedał mieszkanie. I to był strzał w 10! Spotkałam się z profesjonalna, konkretną, przemiłą Panią agentką Moniką Suchodolską. Przeprowadziła mnie przez proces sprzedaży bardzo sprawnie. Pierwsze spotkanie miało miejsce w środę i wtedy podpisałyśmy umowę, w piątek odbyły się zdjęcia mieszkania a we wtorek klienci oglądali mieszkanie. I wtedy znalazł się już kupiec [

Napisz do mnie