Paweł Lelonek

Broker Nieruchomości

Ukończył Zarządzanie i Marketing na Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie. Od początku kariery związany z handlem, co przekłada się na relacje i dobre kontakty z klientami. We Freedom odnalazł pasję do nieruchomości, która całkowicie go pochłonęła. Specjalista ds. sprzedaży mieszkań, który nie waha się podejmować trudnych wyzwań. Jest ambitny i wytrwały, co sprawia, że zawsze osiąga założone cele. Z takim samym zaangażowaniem dba o interesy swoich klientów, stawiając je zawsze na pierwszym miejscu.

Rekomendacje

Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła za pomoc w sprzedaży mieszkania Referencje - Marta Wasilczuk

Duże poczucie humoru przy tym wszystkim sprawiło, że będę miło wspominać naszą współpracę i polecać każdemu kto chce w sposób profesjonalny sprzedać swoją nieruchomość.

Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła za pomoc w sprzedaży mieszkania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, doświadczeniu i profesjonalnej pracy Pana Pawła transakcja sprzedaży została przeprowadzona bardzo sprawnie i co najważniejsze w satysfakcjonującej mnie cenie. Duże poczucie humoru przy tym wszystkim sprawiło, że będę miło wspominać naszą współpracę i polecać każdemu kto chce w sposób profesjonalny sprzedać swoją nieruchomość. Gorąco polecam i dziękuję!

Marta Wasilczuk

Napisz do mnie