Biuro nieruchomości Janki

Biuro nieruchomości
Freedom Janki

Al. Krakowska 30, 05-090 Janki

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Janki

Stanislaw

Polecam współpracę w Biurem Nieruchomości Freedom. Agencja wyróżnia się na tle innych, z którymi mieliśmy kontakt. Zapewniła profesjonalną obsługę przez pośrednika nieruchomości i prawnika, którzy poświęcili nam sporo czasu w wyborze i sprawdzeniu mieszkania w dogodnych dla mnie terminach. Agencja dba też o to, by oferowane mieszkanie miało estetyczny wystrój, co nie jest standardem dla wielu innych agencji.

Klaudia Zielonka

Bardzo rzetelna i uczciwa Agencja, dla której to Klient jest najważniejszy, co jest widoczne na każdym kroku. Ze strony Firmy dostałam dużo konkretnych wskazówek (m. in. prawne), co ułatwiło dalsze procedury. Zarówno ja, jak i Państwo Sprzedający mieszkanie byliśmy spoza Warszawy, jednak Pani Marta Sawko, która pośredniczyła w naszej transakcji, szybko i skutecznie komunikowała nas ze sobą, a także w razie potrzeby rozwiązywała kłopoty. Mimo sezonu urlopowego, mogliśmy liczyć na jej ogromne zaangażowanie w naszej sprawie, od szybkiego terminu prezentacji mieszkania, a potem na kolejnych etapach zakupu. Dzięki temu, udało mi się, w bardzo krótkim czasie, zakupić wymarzone pierwsze mieszkanie. Gdybym miała kupować kolejne mieszkanie, to zdecydowanie wybrałabym ponownie Agencję Freedom. Bardzo dziękuję i polecam!

Ela Bieniek

Wraz z narzeczonym mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy na Pana Huberta! Podczas zakupu działki profesjonalizm i zaangażowanie były ponad nasze oczekiwania. Wszelkie dokumenty zawsze na czas, bezproblemowy kontakt, załatwienie wszystkich formalności na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam i mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się ponownie wejść w owocną współpracę.

Agnieszka Krukowska

Współpraca z agencją przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze. Pan Hubert Rocki wykazał się pełnym profesjonalizmem. Był szczególnie pomocny w ostatniej fazie transakcji. Dziękujemy !

Beata i Piotr

Polecam ! Pełen profesjonalizm! Pan Hubert Rocki - człowiek dzięki któremu wszystko staje się prostsze... przyjazny i serdeczny. Pomógł w każdej kwestii, odpowiedział na każde pytanie... Po prostu BYŁ od początku aż do finalizacji. Wielkie podziękowania!!! Pozdrawiamy !!!