Hubert Rocki

Dyrektor Oddziału

Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Od ponad 15 lat związany z branżą gastronomiczną. Zajmował się zarządzaniem kilkoma klubami muzycznymi, gdzie zdobywał i rozwijał doświadczenie menedżerskie. Obecnie prowadzi własny klub w centrum Warszawy.

We Freedom Nieruchomości swoje pierwsze kroki stawiał jako Agent w oddziale Warszawa Śródmieście. Umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby ludzi, by jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom, doskonała znajomość rynku nieruchomości, uczciwość, staranność i zaangażowanie to cenne cechy, które z sukcesem wykorzystuje przy sprzedaży nieruchomości.

Jest osobą konkretną i wytrwale dążącą do celu. Wyróżnia się pogodnym usposobieniem.

Prywatnie mąż i tata dwójki dzieci. Entuzjasta motoryzacji i sportów zimowych. W wolnych chwilach podróżuje.

Rekomendacje

Ela Bieniek

Wraz z narzeczonym mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy na Pana Huberta! Podczas zakupu działki profesjonalizm i zaangażowanie były ponad nasze oczekiwania. Wszelkie dokumenty zawsze na czas, bezproblemowy kontakt, załatwienie wszystkich formalności na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam i mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się ponownie wejść w owocną współpracę.

Napisz do mnie