Biuro nieruchomości Jelenia Góra

Biuro nieruchomości
Freedom Jelenia Góra

ul. Wolności 150 lok. 10, 58-500 Jelenia Góra

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Jelenia Góra

Marcin Jakubiec

Serdecznie i szczerze polecam Panią Małgorzatę Dowal z biura nieruchomości Freedom. Dzięki jej profesjonalnemu i otwartemu podejściu, sprzedaż mojego mieszkania przebiegła szybko i sprawnie. Pani Małgorzata dysponuje dużą wiedzą w zakresie rynku nieruchomości oraz procedur, związanych z przenoszeniem ich własności, wielokrotnie pomogła pokonać przeszkody stojące na zrealizowaniu sprzedaży mojego mieszkania. Dodatkowo mój początkowy sceptycyzm w sprawie powierzenia firmie Freedom wyłączności w sprzedaży okazał się zbędny. Nie byłem przekonany, że zaufanie tylko jednemu agentowi nieruchomości jest korzystne dla sprzedającego, jednak praca Pani Małgorzaty zaowocowała wieloma ofertami zakupu przy moim minimalnym zaangażowaniu czasowym. Podsumowując: jeśli chcesz sprawnie sprzedać lub nabyć nieruchomość, Pani Małgorzata Dowal jest na tym polu bardzo kompetentną osobą.

Urszula Masiuk

Pani Małgosiu chciałabym podziękować Pani za szybką sprzedaż mieszkania. Bardzo mile zaskoczyła mnie Pani swoim zaangażowaniem, pomocą, profesjonalizmem, a jednocześnie sympatią, delikatnością, życzliwością dla drugiej osoby. Życzę Pani samych sukcesów w pracy i wszystkiego dobrego dla całego zespołu Freedom Nieruchomości.

Edyta Pobiedzińska

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Małgosi Dowal za pomoc i wsparcie podczas procesu zakupu mieszkania w Pobiednej. Jest ona osobą otwartą, elastyczną i dyspozycyjną, ze wzorową organizacją czasu. Dzięki jej otwartości, komunikatywności oraz umiejętności słuchania klienta, potrafi skutecznie poznać jego wymagania i im sprostać. Potrafi również zbudować prawdziwą relację z klientem opartej na pewności, zaufaniu i zaangażowaniu. Sumienna, skrupulatna i oddana pracy, dzięki czemu współpraca przebiegała płynnie i bezproblemowo. Posiada świetne umiejętności interpersonalne oraz wysoką kulturę osobistą. Przyłożyła dużo uwagi do naszych wymagań co do mieszkania i pomogła nam w podjęciu ostatecznej decyzji, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Podczas całego procesu zakupu Pani Małgosia wykazała się dużą dozą inicjatywy, dopilnowała, aby cały zakup przebiegł sprawnie i regularnie kontaktowała się z nami w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Jej pozytywny charakter bez wątpienia przyczynił się do rozwiania wątpliwości i obaw. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panią Małgosią jak i z agencją Freedom.

Justyna L.

Z przyjemnością polecam biuro nieruchomości Freedom, a w szczególności współpracę z Panią Switłaną Waszak. Pani Switłana to wysokiej klasy specjalistka, uczciwa, służy radą i wsparciem w każdej sytuacji. Widać, że dobro klienta jest dla niej najważniejsze. Serdecznie dziękuję za profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz za pomoc w załatwianiu wszystkich formalności od pierwszego spotkania do momentu otrzymania kluczy od mieszkania. Pani Waszak jest wspaniałą osobą i najlepszym Agentem Nieruchomości, jakiego spotkałam. Serdecznie polecam!