Biuro nieruchomości Jelenia Góra

Biuro nieruchomości
Freedom Jelenia Góra

ul. Wolności 150 lok. 10, 58-500 Jelenia Góra

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Jelenia Góra

Agnieszka Wojnar

Polecam usługi biura nieruchomości Freedom w Jeleniej Górze, transakcja zakupu mieszkania przebiegła bez zastrzeżeń. Agent nieruchomości - Pani Małgorzata bardzo miła, pomocna, dyspozycyjna i kompetentna. Po transakcji miły gest ze strony biura w postaci upominku.

Jędrzej Zięba

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Dowal za pomoc w kupnie mieszania. Pani Małgosia jest profesjonalistką w każdym calu. Cechują ją przede wszystkim kompetencja, dyspozycyjność i wysoka kultura osobista. Zawsze przygotowana , udzielająca wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Również po sfinalizowaniu transakcji wciąż służąca pomocą i dobrą radą. Jej opanowanie i wychodzenie z trudnych sytuacji jest godne podziwu. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Małgosią.

Justyna Brzezińska

Pragnę bardzo mocno podziękować z całego serca Pani Małgorzacie Dowal za wsparcie od samego początku do samego końca w formalnościach związanych ze sprzedażą mojej nieruchomości. Pragnę również podziękować przede wszystkim za zaangażowanie w swoją pracę, która zaowocowała udaną transakcją. Przez tych kilka miesięcy naszej współpracy czułam się zaopiekowana, uzyskałam wielkie wsparcie i zaangażowanie indywidualne. Polecam z całego serca współpracę z Panią Małgorzatą Dowal i biurem Freedom Nieruchomości Jelenia Góra.

Marcin Jakubiec

Serdecznie i szczerze polecam Panią Małgorzatę Dowal z biura nieruchomości Freedom. Dzięki jej profesjonalnemu i otwartemu podejściu, sprzedaż mojego mieszkania przebiegła szybko i sprawnie. Pani Małgorzata dysponuje dużą wiedzą w zakresie rynku nieruchomości oraz procedur, związanych z przenoszeniem ich własności, wielokrotnie pomogła pokonać przeszkody stojące na zrealizowaniu sprzedaży mojego mieszkania. Dodatkowo mój początkowy sceptycyzm w sprawie powierzenia firmie Freedom wyłączności w sprzedaży okazał się zbędny. Nie byłem przekonany, że zaufanie tylko jednemu agentowi nieruchomości jest korzystne dla sprzedającego, jednak praca Pani Małgorzaty zaowocowała wieloma ofertami zakupu przy moim minimalnym zaangażowaniu czasowym. Podsumowując: jeśli chcesz sprawnie sprzedać lub nabyć nieruchomość, Pani Małgorzata Dowal jest na tym polu bardzo kompetentną osobą.

Urszula Masiuk

Pani Małgosiu chciałabym podziękować Pani za szybką sprzedaż mieszkania. Bardzo mile zaskoczyła mnie Pani swoim zaangażowaniem, pomocą, profesjonalizmem, a jednocześnie sympatią, delikatnością, życzliwością dla drugiej osoby. Życzę Pani samych sukcesów w pracy i wszystkiego dobrego dla całego zespołu Freedom Nieruchomości.