Małgorzata Dowal

Agent Nieruchomości

Swoje ośmioletnie doświadczenie w branży nieruchomości zdobyła w Irlandii gdzie pełniła funkcję kierownika ds. wynajmu i zarządzania.

Jej atutem jest łatwość nawiązywania i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami. Jako osoba o miłej aparycji i z ogromną empatią zdobywa zaufanie oraz szacunek, natomiast umiejętność analizy klienta i jego potrzeb to cechy, które wyróżniają ją w pracy. Perfekcjonistka w każdym calu, uważa że tylko całkowite zaangażowanie w pracę i profesjonalizm daje gwarancję sukcesu i satysfakcję.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.
Marzy o podróżach po świecie, poznawaniu nowych ludzi i kultur. Gdyby mogła cofnąć czas, na pewno pojawiłaby się na początku lat 80-tych na koncercie Queen.

Rekomendacje

Justyna Brzezińska

Pragnę bardzo mocno podziękować z całego serca Pani Małgorzacie Dowal za wsparcie od samego początku do samego końca w formalnościach związanych ze sprzedażą mojej nieruchomości. Pragnę również podziękować przede wszystkim za zaangażowanie w swoją pracę, która zaowocowała udaną transakcją. Przez tych kilka miesięcy naszej współpracy czułam się zaopiekowana, uzyskałam wielkie wsparcie i zaangażowanie indywidualne. Polecam z całego serca współpracę z Panią Małgorzatą Dowal i biurem Freedom Nieruchomości Jelenia Góra.

Napisz do mnie