Małgorzata Dowal

Agent Nieruchomości

Swoje ośmioletnie doświadczenie w branży nieruchomości zdobyła w Irlandii gdzie pełniła funkcję kierownika ds. wynajmu i zarządzania.

Jej atutem jest łatwość nawiązywania i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami. Jako osoba o miłej aparycji i z ogromną empatią zdobywa zaufanie oraz szacunek, natomiast umiejętność analizy klienta i jego potrzeb to cechy, które wyróżniają ją w pracy. Perfekcjonistka w każdym calu, uważa że tylko całkowite zaangażowanie w pracę i profesjonalizm daje gwarancję sukcesu i satysfakcję.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.
Marzy o podróżach po świecie, poznawaniu nowych ludzi i kultur. Gdyby mogła cofnąć czas, na pewno pojawiłaby się na początku lat 80-tych na koncercie Queen.

Rekomendacje

Jędrzej Zięba

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Dowal za pomoc w kupnie mieszania. Pani Małgosia jest profesjonalistką w każdym calu. Cechują ją przede wszystkim kompetencja, dyspozycyjność i wysoka kultura osobista. Zawsze przygotowana , udzielająca wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Również po sfinalizowaniu transakcji wciąż służąca pomocą i dobrą radą. Jej opanowanie i wychodzenie z trudnych sytuacji jest godne podziwu. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Małgosią.

Napisz do mnie