Switłana Waszak

Dyrektor Oddziału

Switłana Waszak jest idealnym przykładem słów „chcieć, to móc”, nie boi się wyzwań i zawsze dąży do celu, jest efektywna i skuteczna. W relacjach ceni uczciwość, zaufanie i konkretność. Od 2004 roku działa prężnie w inwestycjach na arenie międzynarodowej. W 2010 roku postanowiła założyć własną działalność zajmującą się eksportem materiałów wykończeniowych, a w 2020 roku dołączyła do Freedom, by pomagać innym w realizacji ich marzeń nieruchomościowych.

Jest niezwykle optymistyczną, otwartą i charyzmatyczną osobą, która uwielbia nawiązywać nowe relacje. Pasjonatka podróży i miłośniczka zwierząt. W wolnym czasie lubi gotować, chodzić po górach i spędzać czas na świeżym powietrzu. Prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci.

Rekomendacje

Justyna L.

Z przyjemnością polecam biuro nieruchomości Freedom, a w szczególności współpracę z Panią Switłaną Waszak. Pani Switłana to wysokiej klasy specjalistka, uczciwa, służy radą i wsparciem w każdej sytuacji. Widać, że dobro klienta jest dla niej najważniejsze. Serdecznie dziękuję za profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz za pomoc w załatwianiu wszystkich formalności od pierwszego spotkania do momentu otrzymania kluczy od mieszkania. Pani Waszak jest wspaniałą osobą i najlepszym Agentem Nieruchomości, jakiego spotkałam. Serdecznie polecam!

Napisz do mnie