Marek Awsiukiewicz

Dyrektor Oddziału

Ukończył Zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim. Od ponad 20 lat związany z marketingiem bezpośrednim i relacyjnym, w tym m.in. technikami akwizycji i utrzymania klienta.

Doświadczenie menedżerskie zdobywał w branży wydawniczej, a następnie rozwijał je w dużych przedsiębiorstwach sektora finansowego.

W pracy ceni przede wszystkim zaangażowanie, staranność i konsekwencję w dążeniu do zapewnienia odpowiedniej jakości usług, kierując się przy tym znaną konfucjańską regułą etyczną „traktuj ludzi tak jak sam chciałbyś być traktowany”.

Wolne chwile spędza przede wszystkim z rodziną, ale potrafi również wygospodarować czas na własne zainteresowania. Wielki pasjonat biegów długodystansowych, piłki nożnej i sportu w ogóle. W przerwach od codziennych obowiązków zajmuje się również fotografią, głównie krajobrazową i sportową oraz tworzeniem i montażem materiałów filmowych.

Rekomendacje

Aneta Małecka

Na początku byłam sceptycznie nastawiona na biura nieruchomości, ale po nieudanych próbach sprzedaży przez siebie, zdecydowałam się na pomoc. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ wszystkim się zajęli, w wielu sprawach urzędowych pomogli. Szybka, fachowa obsługa, cały czas w kontakcie z klientem, a co najważniejsze kupiec na mieszkanie znaleziony w ciągu miesiąca. Sprzedaż doprowadzona do samego końca. Bardzo pozytywnie oceniam współprace i polecam wszystkim to biuro.

Napisz do mnie