Zobacz jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Agnieszka Szufnara-Szuwalska

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Z wykształcenia prawnik, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Przez blisko dziesięć lat pracowała jako specjalista prawa pracy w dużym holdingu budowy maszyn. Wolny czas poświęcała jako wykładowca zagadnień prawnych na szkoleniach i kursach dla osób reprezentujących różne grupy zawodowe.

Swoją pasję odnalazła w branży nieruchomości. Postrzega ją jako wyzwanie w rozwoju zawodowym.
Twardo stąpa po ziemi, a swoich klientów chce przeprowadzać w maksymalnie bezpieczny sposób przez transakcje, dobierając dla każdego możliwie indywidualne rozwiązania. Motywują ją do tego słowa Seneki: “Panować nad sobą to najwyższa władza"

Rekomendacje

Michał Pawelec

Jak ciężko sprzedać mieszkanie każdy wie... Bez pomocy Pani Agnieszki Szufnary-Szuwalskiej było by to zadanie dużo trudniejsze. Dzięki jej profesjonalizmowi, zaangażowaniu, dyspozycyjności i cierpliwości (remont ciągle się przeciągał) mieszkanie sprzedałem w tych trudnych COVIDowych czasach niemal ekspresowo. Dzięki jej cennym poradom udało się określić i wykonać zakres prac, które miały pozytywny wpływ na cenę sprzedanego mieszkania. Jak sprzedawać nieruchomości to tylko z p. Agnieszką! Dziękuję również p. Mikołajowi Mice za profesjonalną opiekę prawną, dzięki której nie zagubiłem się w meandrach transakcji sprzedaży. Podsumowując: Freedom Nieruchomości Katowice - gorąco polecam!

Napisz do mnie