Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Artur Dumin

Dyrektor Oddziału

​"Możesz osiągnąć wszystko co chcesz, jeśli będziesz pomagał ludziom osiągnąć tego czego oni chcą”
Głęboko wierzy w przekonanie, że dobro powraca ze zdwojoną siłą.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 20687
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – specjalność „Gospodarowanie Nieruchomościami”. Ukończył studia podyplomowe „Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami” oraz praktykę zawodową na pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Doświadczył pracy w pośrednictwie nieruchomościami na standardach zachodnich współpracując z największą siecią biur nieruchomości na świecie RE/MAX. Człowiek nie staje się ekspertem czytając jedynie książki. Musi czegoś doświadczać - doświadczenie to cały czas szlifuje, tak aby dać klientowi to co najlepsze!
Wesoły, uśmiechnięty, komunikatywny, lubiący sport, który jak twierdzi pomaga mu zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

Rekomendacje

Robert Adamczyk

Dziękuję Panu Arturowi Dumin i Mikołajowi Mika za pomoc i doradztwo przy kupnie mieszkania. Panu Arturowi za analizę prawną nieruchomości i bezcenne rady w procesie negocjacji ceny. Panu Mikołajowi za analizę umowy przedwstępnej i wprowadzenie bardzo ważnych poprawek do jej treści. Cały proces doradztwa na najwyższym profesjonalnym poziomie. Znakomity kontakt telefoniczny/emailowy. Z całą odpowiedzialnością polecam Biuro Nieruchomości Freedom Katowice. Robert Adamczyk

Napisz do mnie