Artur Dumin

Dyrektor Oddziału

​"Możesz osiągnąć wszystko co chcesz, jeśli będziesz pomagał ludziom osiągnąć tego czego oni chcą”
Głęboko wierzy w przekonanie, że dobro powraca ze zdwojoną siłą.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr licencji 20687
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – specjalność „Gospodarowanie Nieruchomościami”. Ukończył studia podyplomowe „Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami” oraz praktykę zawodową na pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Doświadczył pracy w pośrednictwie nieruchomościami na standardach zachodnich współpracując z największą siecią biur nieruchomości na świecie RE/MAX. Człowiek nie staje się ekspertem czytając jedynie książki. Musi czegoś doświadczać - doświadczenie to cały czas szlifuje, tak aby dać klientowi to co najlepsze!
Wesoły, uśmiechnięty, komunikatywny, lubiący sport, który jak twierdzi pomaga mu zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

Rekomendacje

Kamil Janus

Doskonała wiedza, a przede wszystkim cierpliwość i opanowanie. Referencje- Kamil Janus.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi kupna nieruchomości i doradztwa kredytowego.

Oglądając mieszkanie mieliśmy dużo obaw, gdyż były niejasności w księdze wieczystej i kilka innych kwestii, które Biuro Freedom „wyprostowało”, dzięki tej pracy można było podejść do kupna bezpiecznie. Na szczególną uwagę zasługuje postawa Pana Artura Dumina oraz Pana Pawła Starzyckiego, którzy dobrze finalnie doradzili i udało im się rozwiać wszelkie nasze wątpliwości oraz odpowiedzieć na nurtujące pytania. Doskonała wiedza, a przede wszystkim cierpliwość i opanowanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi kupna nieruchomości i doradztwa kredytowego. 5/5 Profesjonaliści w swojej branży. Tak jak w mojej pracy ludzie wymagają ode mnie i muszę stanąć na wysokości zadania, tak tutaj w 100% udało się spełnić nasze oczekiwania, ba, nawet ponad to. Dziękujemy bardzo i Polecamy.

 

Kamil Janus
 

Napisz do mnie