Diana Polak

Broker Nieruchomości

​Z wykształcenia architekt, członek Royal Institut of British Architects, certyfikowany home stager - Home Stagers Network Polska. Interesuje się architekturą istniejącą tj. nieruchomościami rynku wtórnego, w które można tchnąć “drugie życie”. Drugim tematem zainteresowań są inwestycje deweloperskie i wspomaganie projektów w zakresie grupy docelowej dla konkretnej lokalizacji, a także szacowania potencjału funkcjonalnego i finansowego nowej inwestycji.

W pracy korzysta z powyższych zainteresowań analizując obecnie potencjał nieruchomości pod kątem inwestycyjnym. Jest specjalistą w dziedzinie nieruchomości generujących satysfakcjonujący zysk, a także rokujących pod kątem wynajmu dla określonej grupy docelowej. Pozycja menadżera to kolejny stopień zdobyty poprzez wcześniejsze doświadczenia doradcy i brokera nieruchomości.

Jest otwarta na współpracę z inwestorem zarówno zorientowanym na konkretną stopę zwrotu jak i zaczynającym przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Prowadzi tematy nieruchomości inwestycyjnych kompleksowo; począwszy od znalezienia właściwej nieruchomości poprzez jej wynajem i prowadzenie obsługi najmu, by zapewnić klientom bezobsługową inwestycje.

Rekomendacje

Artur Chętkowski

Przy sprzedaży kolejnego mieszkania chętnie będę kontynuował współpracę. Referencje - Artur Chętkowski.

Pani Diana doskonale zna rynek nieruchomości i potrafi zaprezentować mieszkanie w atrakcyjny sposób.

Początkowo nie byłem przekonany do współpracy z Freedom oraz Panią Dianą, ze względu na koszty współpracy oraz charakter umowy. Ostatecznie jednak przekonała mnie forma umowy na wyłączność, gdyż nie przebywam na co dzień w Katowicach i taka współpraca ułatwia znacząco działanie. Ze względu na samą nieruchomość szukanie nabywcy trwało 2,5 miesiąca i już zwątpiłem w szansę na sprzedaż mieszkania, lecz ostatecznie dzięki uporowi i swojej skuteczności Pani Diana znalazła klienta oraz doprowadziła do  podpisania umowy sprzedaży mieszkania. Kontakt w trakcie całego procesu był stały oraz inicjatywy promocji mieszkania skuteczne. Pani Diana doskonale zna rynek nieruchomości i potrafi zaprezentować mieszkanie w atrakcyjny sposób. Przy sprzedaży kolejnego mieszkania chętnie będę kontynuował współpracę.

Pozdrawiam,

Artur Chętkowski

 

Napisz do mnie