Joanna Krawczyk

Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunkach: architektura wnętrz oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Posiada licencję zawodową o numerze 19741. Dwunastoletnie doświadczenie w sprzedaży zdobyła pracując dla amerykańskich i europejskich koncernów, promujących marki ekskluzywne, kierowane do wymagających klientów. Zawsze perfekcyjnie przygotowana merytorycznie i praktycznie. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy i informacje z rynku nieruchomości oraz nieustannie się dokształca. Specjalizuje się w maksymalizowaniu zysków ze sprzedaży nieruchomości. Osiąga to poprzez uwypuklanie ich zalet oraz dopasowywanie ofert do odpowiednich grup docelowych. Dzięki śmiałym i świeżym pomysłom aranżacyjnym i sprzedażowym podbija wartość nieruchomości.

Zawsze spokojna i opanowana. Nie traci zimniej krwi nawet w stresowych sytuacjach, które w sprzedaży są codziennością. Działa szybko i skutecznie. Nie boi się żadnych wyzwań. W pracy najbardziej ceni sobie nawiązywanie więzi z klientem. Wspaniała słuchaczka, która wyczuwa potrzeby klienta i zawsze dobiera indywidualne rozwiązania. Prywatnie pasjonatka dalekich podróży oraz projektowania i aranżacji wnętrz o niekonwencjonalnym charakterze.

Rekomendacje

Klaudia Lis

Zaangażowanie, ogromna wiedza w temacie nieruchomości. Referencje- Klaudia Lis

Pełna oraz miła obsługa od początku do końca.

Pani Joanna Krawczyk jest profesjonalistka na najwyższym poziomie. Zaangażowanie, ogromna wiedza w temacie nieruchomości, pomoc oraz indywidualne podejście do klienta to atuty współpracy z Panią Joanną. Pełna oraz miła obsługa od początku do końca finalizacji sprzedaży mieszkania.

 

Klaudia Lis
 

Napisz do mnie