Łukasz Janasik

Agent Nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach - specjalność „Gospodarowanie Nieruchomościami”. Lubi rozwiązywać problemy, co udaje mu się dzięki połączeniu spokoju i analitycznego myślenia.

Konkretny, ambitny i zdecydowany. Wierzy, że sukces nie jest dziełem przypadku, lecz wynikiem ciężkiej pracy. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, stawia sobie cele, które szybko realizuje.

W wolnych chwilach lubi podróżować i czytać książki. Interesuje się procesami inwestycyjnymi w branży nieruchomości, alternatywnymi sposobami finansowania inwestycji oraz sposobami kreowania wartości nieruchomości.

Rekomendacje

Roman i Janina Gronostaj

Mogę bez najmniejszego ryzyka polecić tę firmę, a szczególnie niesłychanie skutecznego Pana Łukasza. Referencje- Roman i Janina Gronostaj.

Transakcja przebiegła sprawnie i zakończyła się sukcesem.

W lipcu 2018 roku Pan Łukasz Janasik pośredniczył w sprzedaży naszego mieszkania w Katowicach. Pan Łukasz podszedł do zadania bardzo profesjonalnie i dzięki swoim umiejętnościom negocjacyjnym osiągnął dla nas satysfakcjonującą cenę ze sprzedaży. Transakcja przebiegła sprawnie i zakończyła się sukcesem. Na bieżąco byliśmy informowani o wszelkich działaniach i ich efektach. Nigdy nie spotkaliśmy się z tak fachowym podejściem do marketingu sprzedawanej nieruchomości, począwszy od wykonania doskonałych zdjęć, po rozmowy z nami i zainteresowanymi kupnem. Mogę bez najmniejszego ryzyka polecić tę firmę, a szczególnie niesłychanie skutecznego Pana Łukasza.

 

Roman i Janina Gronostaj
 

Napisz do mnie