Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Łukasz Mrowiec

Agent Nieruchomości

Zawsze uśmiechnięty i profesjonalny. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, zgłębiając tajniki analizy finansowej w kontekście oceny projektów inwestycyjnych i deweloperskich.

Działalność w sektorze nieruchomości rozpoczął od niepozornych praktyk studenckich w jednej z ogólnopolskich agencji, które przerodziły się obecnie w 3-letnie doświadczenie w branży. Praca stanowi syntezę wszystkiego, co lubi - kontakt z ludźmi, brak monotonii, duża odpowiedzialność oraz możliwość zastosowania indywidualnego podejścia do unikalnej sytuacji każdego klienta. Przeprowadził dziesiątki transakcji sprzedaży oraz wynajmu, posiada grono stałych klientów, którzy darzą go ogromnym zaufaniem i powierzają opiekę nad swoimi nieruchomościami, co daje mu poczucie satysfakcji i motywuje do dalszego działania.

Prywatnie od lat związany z muzyką, gra na gitarze oraz trąbce. Wolne chwile spędza najchętniej na łonie natury, przy wartościowych książkach lub majsterkując. W sezonie letnim żegluje.
Dużą wagę przywiązuje do nauki, rozwoju oraz nabywania wszechstronnych
umiejętności.

Napisz do mnie