Małgorzata Sobstel

Agent Nieruchomości

Zainteresowanie aranżacją wnętrz i architekturą krajobrazu pozwala jej dostrzec potencjał w każdej nieruchomości. Zamiłowania te z czasem spowodowały, że rozpoczęła pracę w biurze nieruchomości.

W kontaktach zawodowych wyróżnia się zaangażowaniem i profesjonalizmem, a każdy kontakt z klientem traktuje indywidualnie. Z entuzjazmem podejmuje nowe wyzwania. Swoją pracę wykonuje rzetelnie i odpowiedzialnie.

Empatyczna, lubi pracę z ludźmi. Ważny jest dla niej drugi człowiek i chęć pomocy w rozwiązywaniu często skomplikowanych spraw związanych ze sprzedażą nieruchomości.

Wolny czas spędza aktywnie jeżdżąc na rowerze, chodząc na długie spacery albo pracując w ogrodzie. Miłośniczka zwierząt. Jej wielką pasją jest dobra kuchnia.

Rekomendacje

Alina Mohn

Pani Małgorzata jest osobą kompetentną, rzeczową i bardzo sympatyczną. Współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie i spokojnie. Kontakt przebiegał wspaniale, była zawsze osiągalna i słowna, także służyła dobrą radą. Z pełnym przekonaniem mogę polecić jej usługi, była jednym słowem super!

Napisz do mnie