Małgorzata Zajdel

Zarządzanie najmem

Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, na kierunku bussiness coaching z doradztwem instytucjonalnym.
Licencjonowany coach do pracy z klientem indywidualnym. Posiada doświadczenie w kadrach i dziale HR, gdzie zarządzała personelem i kierowała projektami.

Z branżą nieruchomości czynnie związana od kilku lat. Główna specjalizacja to zarządzanie nieruchomościami oraz wynajmy długoterminowe. W sprzedaży inspiruje ją świadomość niepowtarzalności sytuacji, z którą wytrwale się mierzy.

Od początku aktywnie buduje swoje portfolio oraz powiększa krąg zadowolonych klientów. Skutecznie też mnoży liczbę przeprowadzonych transakcji, których pozytywny finał zawsze daje oskomę na więcej.
W pracy cenny jest dla niej kontakt z ludźmi, którzy stawiają przed nowe wyzwania. Dokładna, pewna siebie i charyzmatyczna.

Niepoprawna perfekcjonistka. W życiu prywatnym kobieta wulkan.
Wierzy, że drogą do sukcesu jest wytrwałość, ambicja i odrobina szczęścia

Rekomendacje

Patrycja Szałamacha

Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Małgorzata Zajdel sprzedała nieruchomość bardzo szybko, w cenie wyższej niż zakładałam. Cała transakcja przebiegła w miłej atmosferze. Natomiast Pan Mikołaj Mika to "złoty człowiek". Bardzo pomocny i życzliwy. Zaangażowany na 200%. Cieszę się, że trafiła mi się współpraca z tak wspaniałymi ludźmi. Dziękuję.

Napisz do mnie