Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Michał Ziółko

Broker Nieruchomości

Od najmłodszych lat związany z handlem oraz przedsiębiorczością. Działalność w branży nieruchomości rozpoczął w 2013 roku tworząc katowicki oddział jednej z największych sieciowych agencji nieruchomości w Polsce.
Uwielbia nowe wyzwania oraz wysoko postawioną poprzeczkę, ponieważ jak twierdzi - najcenniejsze doświadczenia zdobywa się wychodząc poza strefę komfortu. Mocno angażuje się w podejmowane przedsięwzięcia.

Wierzy, że gdy człowiek potrafi coś sobie wymarzyć, potrafi to również osiągnąć. Klienci cenią go szczególnie za profesjonalizm, cierpliwość oraz umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji.

Ogromna ilość transakcji przeprowadzonych przez ostatnie lata pozwoliła mu zdobyć praktyczną wiedzę na zróżnicowanych obszarach rynku nieruchomości. Jest twórcą oraz koordynatorem wielu projektów inwestycyjnych na terenie aglomeracji śląskiej.

Uwielbia podróże oraz żeglarstwo, w którym stale podnosi swoje kwalifikacje.
Snowboard, jednoślady i ekstremalne atrakcje pozwalają mu skutecznie podwajać energię do dalszych działań. Jego idealne wakacje to takie, na których każdy dzień wygląda inaczej.

Rekomendacje

Marcin Kokoszka

Bardzo dziękujemy Panu Michałowi za bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do sprzedaży nieruchomości oraz za wszelką pomoc w sprawach wykraczających poza zakres zawartej umowy. W dzisiejszych czasach, mając doświadczenie z wieloma pośrednikami, musimy przyznać, że to rzadkość. Dziękujemy również Panu Mikołajowi za pomoc i prawną obsługę transakcji. Sprzedaż przebiegła szybko i bezproblemowo. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim Freedom Nieruchomości Katowice i Pana Michała :)

Napisz do mnie