połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Mikołaj Mika

Specjalista ds. transakcji

Od 11 lat związany branżą nieruchomości, gdzie pracował jako Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego do spraw wyceny nieruchomości, regulacji stanów prawnych nieruchomości, sporządzania projektów ustanawiania odrębnych własności lokali.

We Freedom Nieruchomości odpowiedzialny za sprawdzanie stanów prawnych nieruchomości oraz wspieranie doradców w procesie finalizacji sprzedaży/kupna nieruchomości, organizowanie dokumentów, współpracę z notariuszami, urzędami, spółdzielniami mieszkaniowymi, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami, geodetami.

Realista i organizator. Cierpliwy i dokładny. Człowiek od realizacji "zadań". Osoba nade wszystko ceniąca porządek w życiu osobistym i w pracy. Wytrwale bada dokumenty, a najlepiej czuje się wśród niezmierzonej ilości papierów. Największą radość czerpie z pracy z ludźmi i z pracy dla ludzi.

Prywatnie - szczęśliwy mąż i tata, domator, który dobro, szczęście i zdrowie Rodziny stawia ponad wszystko. Zapalony kibic sportowy i muzyk.

Rekomendacje

Izolda K.

Pani Weronika Chwietczuk i Pan Mikołaj Mika okazali się być profesjonalistami pełnymi zaangażowania, pomysłów i przede wszystkim empatii. Pani Weronika dokonała szczegółowej analizy rynku, co pozwoliło na określenie optymalnych warunków sprzedaży. Razem powadzili transakcję w czasie lockdownu, a mimo to doprowadzili do jej zakończenia w możliwe najkorzystniejszym terminie... Pani Weronika swoim spokojem tonowała napięcia w czym wtórował pan Mikołaj. Transakcja przez nich prowadzona byłaby niemożliwa do przeprowadzenia bez pośredników, a takich jak oni tylko życzyć innym klientom.

Napisz do mnie