Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Mikołaj Mika

Specjalista ds. finalizacji transakcji i finansów

Od 11 lat związany branżą nieruchomości, gdzie pracował jako Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego do spraw wyceny nieruchomości, regulacji stanów prawnych nieruchomości, sporządzania projektów ustanawiania odrębnych własności lokali.

We Freedom Nieruchomości odpowiedzialny za sprawdzanie stanów prawnych nieruchomości oraz wspieranie doradców w procesie finalizacji sprzedaży/kupna nieruchomości, organizowanie dokumentów, współpracę z notariuszami, urzędami, spółdzielniami mieszkaniowymi, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami, geodetami.

Realista i organizator. Cierpliwy i dokładny. Człowiek od realizacji "zadań". Osoba nade wszystko ceniąca porządek w życiu osobistym i w pracy. Wytrwale bada dokumenty, a najlepiej czuje się wśród niezmierzonej ilości papierów. Największą radość czerpie z pracy z ludźmi i z pracy dla ludzi.

Prywatnie - szczęśliwy mąż i tata, domator, który dobro, szczęście i zdrowie Rodziny stawia ponad wszystko. Zapalony kibic sportowy i muzyk.

Rekomendacje

Główny Księgowy Beata Fimka, Prezes Zarządu Jolanta Kowalska

“Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców z siedzibą w Dąbrowie Górniczej udziela referencji firmie FREEDOM Nieruchomości Artur Dumin z siedzibą w Katowicach jako godnemu zaufania partnerowi biznesowemu. Współpraca z Waszą firmą reprezentowaną przez pana Mikołaja Mika uwieńczona sukcesem sprzedaży naszej nieruchomości była dla Spółdzielni przyjemnością. Od samego Początku byliśmy mile zaskoczeni wykazywanym zaangażowaniem i kompetencją oraz szybkością reagowania na nasze potrzeby. Pan Mikołaj Mika to osoba wysokiej kultury osobistej i bardzo dużych zdolnościach interpersonalnych. Cechą charakterystyczną, jaka wyróżnia Pana Mikołaja to obiektywizm w ocenie wzajemnych racji i oczekiwań oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów, Mając takich pracowników firma FREEDOM Nieruchomości może być pewna dalszych sukcesów. Wyrażając nasze zadowolenie ze współpracy z Wami rekomendujemy ją równocześnie innym firmom jako odpowiedzialnego i solidnego pośrednika w sprzedaży nieruchomości.

Napisz do mnie