Monika Luft-Służałek

Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo związana od wielu lat z planowaniem przestrzennym i geodezją, zarówno w firmach prywatnych, jak i w administracji publicznej. Zainteresowanie zaawansowanymi systemami Informatycznymi w przygotowywaniu analiz przestrzennych oraz terenów inwestycyjnych pozwoliły jej poznać potrzeby zarówno sprzedających jak i kupujących nieruchomości.

Bogate doświadczenie w obsłudze klientów, świetna organizacja pracy pozwolą sprawnie przeprowadzić klienta przez transakcje by zakończyć ją sukcesem.

Merytoryczna i komunikatywna, w kontaktach zawodowych stawia na budowanie długotrwałych relacji i dopasowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Nastawiona na rozwój osobisty, nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności

Relaksuje się podczas koncertów jazzowych oraz spędzając aktywnie czas na łonie natury.

Rekomendacje

Magdalena Rorbach

Chciałam serdecznie podziękować Pani Monice Luft-Służałek za błyskawiczną i bezproblemową sprzedaż mieszkania. Referencje- Magdalena Rorbach.

Polecam każdemu z całego serca.

Szanowni Państwo, chciałam serdecznie podziękować Pani Monice Luft-Służałek za błyskawiczną i bezproblemową sprzedaż mieszkania. Doskonała organizacja dokumentów, o nic nie trzeba się martwić, a Pan Mikołaj do samego końca czuwał nad prawidłowym przebiegiem transakcji. Polecam każdemu z całego serca. Firma Freedom świadczy usługi na najwyższym poziomie.

 

Magdalena Rorbach

Napisz do mnie