Monika Luft-Służałek

Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Zawodowo związana od wielu lat z planowaniem przestrzennym i geodezją, zarówno w firmach prywatnych, jak i w administracji publicznej. Zainteresowanie zaawansowanymi systemami Informatycznymi w przygotowywaniu analiz przestrzennych oraz terenów inwestycyjnych pozwoliły jej poznać potrzeby zarówno sprzedających jak i kupujących nieruchomości.

Bogate doświadczenie w obsłudze klientów, świetna organizacja pracy pozwolą sprawnie przeprowadzić klienta przez transakcje by zakończyć ją sukcesem.

Merytoryczna i komunikatywna, w kontaktach zawodowych stawia na budowanie długotrwałych relacji i dopasowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Nastawiona na rozwój osobisty, nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności

Relaksuje się podczas koncertów jazzowych oraz spędzając aktywnie czas na łonie natury.

Rekomendacje

Ilona Targosz

Wykazała się pełnym profesjonalizmem, indywidualnym podejściem i zaangażowaniem. Referencje- Ilona Targosz.

Polecam wszystkim tego pośrednika!

Miałam okazję współpracować z Panią Moniką podczas zakupu mojego mieszkania. Wykazała się pełnym profesjonalizmem, indywidualnym podejściem i zaangażowaniem. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie pytania, a także asystowała przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z finalizacja transakcji. Polecam wszystkim tego pośrednika! 

 

Ilona Targosz
 

Napisz do mnie