Sonia Garbowska

Specjalista ds. rynku pierwotnego

Absolwentka kierunku Prawo w Biznesie Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie. W pracy cechuje ją pewność siebie, zdecydowanie, pełne zaangażowanie i konsekwentność. Jest osobą komunikatywną oraz mocno nastawioną na cel. Doskonale sprawdza się w sytuacjach, wymagających szybkiego i racjonalnego rozumowania.

Jest dobrym, pełnym inwencji innowatorem, negocjatorem i menadżerem. Mocno zorientowana na działanie - chętnie podejmuje nowe wyzwania. Interesuje się możliwościami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości.

Lubi podróże, poznawanie nowych kultur i kuchni. W wolnym czasie dużo czyta, starając się stale dokształcać i podnosić swoje kompetencje.

Rekomendacje

Anna Halemba

Mogłabym pisać w samych superlatywach o firmie jak i o ludziach w niej pracujących. W aktualnych ciężkich czasach, porwałam się na sprzedaż mieszkania i spośród wielu firm, które zajmują się nieruchomościami, wybrałam właśnie Freedom. Pani Sonia, można powiedzieć skradła moje serce już na pierwszym spotkaniu, dzięki profesjonalizmowi oraz swojej determinacji. Cały proces zakończony sukcesem, wszystko kompleksowo dopięte na ostatni guzik! Dziękuję także Panu Mikołajowi, który towarzyszył już przy finalizacji sprzedaży. Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało :)

Napisz do mnie