Tomasz Kramarczyk

Specjalista ds. Nieruchomości

Absolwent Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych w zakresie Kadry i Płace w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.

Pozytywnie nastawiony, lubi pracę z ludźmi. Chętnie podejmuje nowe wyzwania. Bardzo dobrze radzi sobie w kontaktach z klientem, umiejętnie nawiązuje długoterminowe i trwałe relacje. Zna wartość czasu i mocno go szanuje.

Pomimo trudnego rynku oraz dużej konkurencji szybko osiągnął pierwsze sukcesy w sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym oraz biznesowym. Przez cały okres pracy utrzymując wysokie miejsce w rankingach katowickiego oddziału firmy ubezpieczeniowej.
Po osiągnięciach w korporacji podjął wyzwanie rozpowszechnienia zagranicznej Firmy będącej bezpośrednim producentem interaktywnego oprogramowania dla edukacji, działającej w krajach środkowej Europy. Jako wyłączny, krajowy przedstawiciel marki pozyskał ponad kilkudziesięciu partnerów handlowych i dystrybutorów, z którymi utrzymuje relacje biznesowe do teraz.
Branża motoryzacyjna to już połączenie zdobytego doświadczenia oraz swojego hobby - czysta przyjemność i relaks. ;)

Praca w różnych branżach w połączeniu z wykształceniem ukształtowała jego charakter handlowca i szczerego doradcy. Zależy mu na bezpieczeństwie i satysfakcji klienta.
Freedom nieruchomości to jego kolejne duże wyzwanie, w którym dostrzega nieograniczone możliwości.

Często przed podjęciem trudnych decyzji pomaga mu stwierdzenie:
–„Są rzeczy w życiu które warto i są rzeczy które się opłaca. Nie zawsze to co warto, się opłaca i nie zawsze to co się opłaca, warto”

Prywatnie zawodnik amatorskiej ligi piłki nożnej, miłośnik motoryzacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Rekomendacje

Edyta Komorek

Pan Tomasz Kramarczyk - polecam bardzo!!! Sprzedaż nieruchomości w bardzo krótkim czasie, dodatkowo bardzo duża elastyczność kiedy tego oczekiwałam i znalezienie rozwiązania dla sytuacji.

Napisz do mnie