Weronika Chwietczuk

Broker Nieruchomości/Home Stager

Rozwojowe podejście do życia i pełne zaangażowanie we wszystko, co robi, budująco wpływa na każdego napotkanego na jej drodze człowieka. Ludzi zjednuje sobie otwartością, a także odpowiedzialnym podejściem do wszelkich nowych projektów, których się podejmuje.

Lubi planowanie i organizację, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Dużą wagę przywiązuje do marketingu nieruchomości. Na co dzień aktywnie działa na rynku nieruchomości oraz wspiera działania zespołu agentów, dbając jednocześnie o dobre imię polskiego pośrednika.

Weronika to miłośniczka fotografii oraz pięknych wnętrz. Wysokie poczucie estetyki pomaga jej wydobyć i wzmocnić zalety każdej nieruchomości. Jej specjalizacją jest rynek wtórny domów i mieszkań na Śląsku, a satysfakcję daje dobrze dobrana strategia sprzedaży nieruchomości do oczekiwań właścicieli.

Prywatnie wysoko ceni zdrowy styl życia, lubi górskie wycieczki i morskie przygody. Jest bardzo związana z rodziną i przyjaciółmi, a wolne chwile poświęca książce, spotkaniom towarzyskim i kreatywnym inicjatywom.

Rekomendacje

Justyna Garyga

Współpraca z p. Weroniką Chwietczuk przy sprzedaży nieruchomości to prawdziwa przyjemność. To, co widać od pierwszego spotkania, to pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo. Przygotowanie mieszkania, proces poszukiwania nabywcy, sfinalizowanie transakcji - wszystko przebiegło sprawnie i miło. Polecam gorąco.

Napisz do mnie