Weronika Chwietczuk

Specjalista ds. sprzedaży domów i mieszkań

Magister Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Do życia podchodzi strategicznie i zawsze z planem działania. Dobrze zorganizowany i przewidujący przedsiębiorca, który krok po kroku osiąga wyznaczone cele. Negocjacje handlowe są stałym punktem jej pracy od wielu lat. Niezmiennie wierzy w to, że utrzymywanie dobrych relacji jest kluczem do sukcesu.

Miłośniczka fotografii oraz pięknych wnętrz. Doświadczenie w roli home stagera wykorzystuje na co dzień, profesjonalnie przygotowując nieruchomości do zyskownej sprzedaży.

Wysoko ceni rozwój osobisty, pewność siebie oraz zdrowy styl życia. Prywatnie bardzo związana z rodziną, z którą spędza niemal każdą wolną chwilę.

Weronika is a person strategically oriented to life and always with an action plan. Well organized and forward-looking entrepreneur who achieves her goals step by step. Trade negotiations are a fixed point of her work life for many years. Home staging experience lets her arrange any interior on a professional level to gain lucrative sale. She will lead you through the sale process safely from the start until the end.

Rekomendacje

Sebastian Oryńczak

Dziękuję Pani Weroniko za poprowadzenie sprzedaży naszego apartamentu. Referencje- Sebastian Oryńczak.

Czuliśmy, że jesteśmy pod dobrą opieką i nie musieliśmy się martwić o sprzedaż.

Dziękuję Pani Weroniko za poprowadzenie sprzedaży naszego apartamentu.  To była prawdziwa przyjemność móc współpracować z kimś, kto łączy pasję i  zaangażowanie z ogromną wiedzą. Czuliśmy, że jesteśmy pod dobrą opieką i nie musieliśmy się martwić o sprzedaż. Dzięki jeszcze raz Pani Weroniko i Freedom Nieruchomości.

 

Sebastian Oryńczak
 

Napisz do mnie