#dbamosiebie Sprawdź jak obecnie działamy
WIĘCEJ

Weronika Chwietczuk

Specjalista ds. sprzedaży domów i mieszkań

Magister Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Do życia podchodzi strategicznie i zawsze z planem działania. Dobrze zorganizowany i przewidujący przedsiębiorca, który krok po kroku osiąga wyznaczone cele. Negocjacje handlowe są stałym punktem jej pracy od wielu lat. Niezmiennie wierzy w to, że utrzymywanie dobrych relacji jest kluczem do sukcesu.

Miłośniczka fotografii oraz pięknych wnętrz. Doświadczenie w roli home stagera wykorzystuje na co dzień, profesjonalnie przygotowując nieruchomości do zyskownej sprzedaży.

Wysoko ceni rozwój osobisty, pewność siebie oraz zdrowy styl życia. Prywatnie bardzo związana z rodziną, z którą spędza niemal każdą wolną chwilę.

Weronika is a person strategically oriented to life and always with an action plan. Well organized and forward-looking entrepreneur who achieves her goals step by step. Trade negotiations are a fixed point of her work life for many years. Home staging experience lets her arrange any interior on a professional level to gain lucrative sale. She will lead you through the sale process safely from the start until the end.

Rekomendacje

Monika i Mateusz Roczek

Decyzja o zatrudnieniu agencji nieruchomości do pomocy przy sprzedaży, a potem kupnie mieszkania była jedna z lepszych, które podejmowaliśmy w życiu :-) Wydaje się, że człowiek wszystko ogarnie sam, ale w trakcie wychodzą różne niuanse, na których człowiek się nie zna i nie wie jak rozwiązać. Agencja pomogła nam we wszystkim, zajęła się każda drobnostka, dzięki czemu mieliśmy spokojne głowy i czuliśmy się zaopiekowani. Pani Weronika jest osobą niezwykle sumienna, rzeczową, a jednocześnie sympatyczna. Zawsze odpisywała na SMS, odbierała telefony, oddzwianiala w przeciągu godziny, nawet weekendami i w godzinach wieczornych ;-) Jednocześnie jest osobą bardzo miła, uśmiechnięta i kulturalna, więc współpraca z nią to sama przyjemność. Pan Mikołaj równie sympatyczny i pomocny. Dzięki Freedom sprzedaż i kupno mieszkania odbyło się bez stresu, bez zarzutu i na dobrych warunkach dla nas. Bardzo dziękujemy i będziemy polecać!

Monika i Mateusz Roczek

Napisz do mnie