Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Wojciech Hajduk

Agent Nieruchomości

Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W branży budowlanej brał udział w realizacji dużych projektów biurowych oraz drogowych. W nieruchomościach doświadczył pracy w obsłudze klientów inwestycyjnych przygotowując dla nich zarabiające produkty mieszkaniowe.

Silnie nastawiony na definiowanie i osiąganie celów swoich klientów. Ich zadowolenie oraz dalsze rekomendacje dają mu najwięcej satysfakcji zawodowej. Cechuje go ambicja, cierpliwość i wytrwałość. Wierzy, że sukces jest w zasięgu każdego, kto przygotowany jest na długą drogę i ciężką pracę.

Analityczne myślenie pozwala mu twardo stąpać po ziemi, a do życia podchodzi strategicznie planując kolejne kroki. Uważa, że "kto się nie rozwija ten się zwija" dlatego stale poszerza wiedzę w zakresie nieruchomości, sprzedaży oraz negocjacji.

To, co pomaga mu zachować balans życiowy to podróże, motocykle i sport.

Rekomendacje

Anna Warmińska

Panie Wojciechu. Powiem tak, jak zabierałam się do sprzedaży mieszkania myślałam, że nie podołam zadaniu. Jednakże napotkałam Państwa firmę posłuchałam porad co do prezentacji mieszkania i sukces był za pierwszym razem. Bardzo dziękuje za pomoc i życzę Wam wielu kolejnych sukcesów zawodowych.

Napisz do mnie