Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Biuro nieruchomości Kołobrzeg

Biuro nieruchomości
Freedom Kołobrzeg

ul. Łopuskiego 40A, 78-100 Kołobrzeg
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Kołobrzeg

Pokaż więcej (74)

Nasi ludzie

Mieczysław Jakubowski Dyrektor Oddziału Kołobrzeg

Mieczysław Jakubowski

Dyrektor Oddziału
Leszek Dąbrowski Agent Nieruchomości Kołobrzeg

Leszek Dąbrowski

Agent Nieruchomości
Henryka Szulakiewicz Agent Nieruchomości Kołobrzeg

Henryka Szulakiewicz

Agent Nieruchomości
Sandra Turska Agent nieruchomości/ ekspert finansowy Notus Finanse S.A. Kołobrzeg

Sandra Turska

Agent nieruchomości/ ekspert finansowy Notus Finanse S.A.
Anna Jakubowska Agent Nieruchomości/ Home stager Kołobrzeg

Anna Jakubowska

Agent Nieruchomości/ Home stager

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kołobrzeg, Perła Bałtyku, miasto o ogromnym potencjale nieruchomości. Chcesz zainwestować, kupić lub #szybko i korzystnie sprzedać swoją nieruchomość. Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości w Kołobrzegu. Dzięki doskonałej znajomości rynku lokalnego, najlepszej reklamie oraz pełnemu zaangażowaniu, możemy Ci to zagwarantować. Na naszym rynku działamy już od 2005 roku. Teraz jesteśmy częścią Freedom Nieruchomości – najskuteczniejszej i jednej z największych sieci biur nieruchomości w Polsce.

Nasza agencja nieruchomości w Kołobrzegu mieści się przy ul. Łopuskiego 40A obok hali Milenium. Czekają tu na Ciebie specjaliści gotowi na nowe wyzwania, którzy bezpiecznie przeprowadzą Cię przez cały proces kupna-sprzedaży nieruchomości.

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Kołobrzeg

Darek

Rewelacyjna i bezpieczna obsługa biura nieruchomości Feedom Kołobrzeg. Pan Leszek Dąbrowski nie szczędził wysiłków, aby dopiąć na ostatni guzik zakup mieszkania. pomógł mi spełnić marzenie posiadania ''czterech własnych kątów''. pomocny i profesjonalny. Od A do Z „prowadził mnie za rękę, jak małe dziecko ''. Z wielkim zaangażowaniem, szybko i sprawnie pomógł mi przejść przez całą transakcję zakupu mieszkania. Zaopiekował się w 100% kompleksowo i cierpliwie tłumacząc krok po kroku procedury zakupu nieruchomości. Na wysokim poziomie jest rzeczowość i kultura osobista pana Leszka, a przede wszystkim spokój, jaki mu towarzyszy. Wszystko na czas i na korzyść klienta. Świetna znajomość przepisów prawa. W przyszłości z pewnością wybrałbym to biuro i pana Leszka Dąbrowskiego, ponieważ wiem, że można na nim polegać, a większość spraw udało się załatwić na odległość. Jestem zadowolony i szczęśliwy, że trafiłem na takiego ''super agenta''. Dzięki panu Leszkowi z uśmiechem udało się nam sfinalizować transakcję zakupu mieszkania nad morzem. z przyjemnością przeprowadzę się z Warszawy do Kołobrzegu. Panie Leszku! ukłony za trud i cierpliwość dla mnie i za wielkie doświadczenie! dziękuję za pomoc i wsparcie!