Biuro nieruchomości Kołobrzeg

Biuro nieruchomości
Freedom Kołobrzeg

ul. Łopuskiego 40A, 78-100 Kołobrzeg
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Kołobrzeg

Pokaż więcej (96)

Nasi ludzie

Mieczysław Jakubowski Dyrektor Oddziału Kołobrzeg

Mieczysław Jakubowski

Dyrektor Oddziału
Leszek Dąbrowski Agent Nieruchomości Kołobrzeg

Leszek Dąbrowski

Agent Nieruchomości
Sandra Turska Agent nieruchomości/ ekspert finansowy Notus Finanse S.A. Kołobrzeg

Sandra Turska

Agent nieruchomości/ ekspert finansowy Notus Finanse S.A.
Henryka Szulakiewicz Agent Nieruchomości Kołobrzeg

Henryka Szulakiewicz

Agent Nieruchomości
Anna Jakubowska Agent Nieruchomości/ Home stager Kołobrzeg

Anna Jakubowska

Agent Nieruchomości/ Home stager

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Kołobrzeg, Perła Bałtyku, miasto o ogromnym potencjale nieruchomości. Chcesz zainwestować, kupić lub #szybko i korzystnie sprzedać swoją nieruchomość. Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości w Kołobrzegu. Dzięki doskonałej znajomości rynku lokalnego, najlepszej reklamie oraz pełnemu zaangażowaniu, możemy Ci to zagwarantować. Na naszym rynku działamy już od 2005 roku. Teraz jesteśmy częścią Freedom Nieruchomości – najskuteczniejszej i jednej z największych sieci biur nieruchomości w Polsce.

Nasza agencja nieruchomości w Kołobrzegu mieści się przy ul. Łopuskiego 40A obok hali Milenium. Czekają tu na Ciebie specjaliści gotowi na nowe wyzwania, którzy bezpiecznie przeprowadzą Cię przez cały proces kupna-sprzedaży nieruchomości.

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Kołobrzeg

Klaudyna Małuj

Na ręce dyrekcji firmy Freedom w Kołobrzegu składam moje najlepsze referencje i gratulacje. Tak dalej pracujcie. Współpraca z Waszym biurem sprawiła mi wiele satysfakcji i spowodowała, że zdecydowanie bardziej ufam wykfalifikowanym pośrednikom, którym bez wątpienia jest Pan Leszek Dąbrowski. Korzystając z jego doświadczenia, kilkakrotnie wynajęłam za jego pośrednictwem mieszkanie. Z czystym sumieniem mogę go polecić, bo jest to osoba kompetentna, pomocna, na której można polegać. Należy tu zaznaczyć, że pomimo, iż nigdy go nie widziałam (mieszkam kilkaset kilometrów od Kołobrzegu), a nasz kontakt sprowadzał się jedynie do rozmów telefonicznych i mailowych, od pierwszej chwili wzbudził we mnie duże zaufanie. Na wielkie uznanie zasługuje jego znajomość rynku, indywidualne podejście, stały bezproblemowy kontakt, zrozumiałe i wyczerpujące odpowiedzi, dobre rady oraz ekspresowe tempo pracy.

 

Z przyjemnością polecam firmę Freedom Nieruchomości i Agenta Nieruchomości - Leszka Dąbrowskiego,

z pewnością w przyszłości skorzystam jeszcze z Państwa usług.


 Klaudyna Małuj