Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Leszek Dąbrowski

Agent Nieruchomości

Makler i pośrednik, związany z lokalnym rynkiem od 2000 roku. Szczery i komunikatywny; ceni przede wszystkim uczciwość. Jest honorowym dawcą krwi. Pomocny i wrażliwy na problemy i potrzeby klientów, nawet te najtrudniejsze i najbardziej zawiłe.

Posiada dyplom technika budownictwa, a swoją wiedzę często wykorzystuje w procesie kupna/sprzedaży. Zdobyte dotychczas doświadczenie i znajomość rynku zdecydowanie wyróżniają go spośród lokalnych pośredników.

Większość wolnego czasu poświęca rodzinie i swojej pasji, którą jest taniec towarzyski.

Rekomendacje

Darek

Rewelacyjna i bezpieczna obsługa biura nieruchomości Feedom Kołobrzeg. Pan Leszek Dąbrowski nie szczędził wysiłków, aby dopiąć na ostatni guzik zakup mieszkania. pomógł mi spełnić marzenie posiadania ''czterech własnych kątów''. pomocny i profesjonalny. Od A do Z „prowadził mnie za rękę, jak małe dziecko ''. Z wielkim zaangażowaniem, szybko i sprawnie pomógł mi przejść przez całą transakcję zakupu mieszkania. Zaopiekował się w 100% kompleksowo i cierpliwie tłumacząc krok po kroku procedury zakupu nieruchomości. Na wysokim poziomie jest rzeczowość i kultura osobista pana Leszka, a przede wszystkim spokój, jaki mu towarzyszy. Wszystko na czas i na korzyść klienta. Świetna znajomość przepisów prawa. W przyszłości z pewnością wybrałbym to biuro i pana Leszka Dąbrowskiego, ponieważ wiem, że można na nim polegać, a większość spraw udało się załatwić na odległość. Jestem zadowolony i szczęśliwy, że trafiłem na takiego ''super agenta''. Dzięki panu Leszkowi z uśmiechem udało się nam sfinalizować transakcję zakupu mieszkania nad morzem. z przyjemnością przeprowadzę się z Warszawy do Kołobrzegu. Panie Leszku! ukłony za trud i cierpliwość dla mnie i za wielkie doświadczenie! dziękuję za pomoc i wsparcie!

Napisz do mnie