Leszek Dąbrowski

Agent Nieruchomości

Makler i pośrednik, związany z lokalnym rynkiem od 2000 roku. Szczery i komunikatywny; ceni przede wszystkim uczciwość. Jest honorowym dawcą krwi. Pomocny i wrażliwy na problemy i potrzeby klientów, nawet te najtrudniejsze i najbardziej zawiłe.

Posiada dyplom technika budownictwa, a swoją wiedzę często wykorzystuje w procesie kupna/sprzedaży. Zdobyte dotychczas doświadczenie i znajomość rynku zdecydowanie wyróżniają go spośród lokalnych pośredników.

Większość wolnego czasu poświęca rodzinie i swojej pasji, którą jest taniec towarzyski.

Rekomendacje

Dorota Maj

Mogę z całą pewnością powiedzieć o Panu Leszku - profesjonalista w każdym calu. Dopilnował transakcję zakupu mieszkania na każdym etapie, zastosował nowoczesne rozwiązania online w załatwianiu spraw. Pomógł także w podpisaniu umów z instytucjami już po kupnie. Jest profesjonalny, dyspozycyjny, wspierający a przy tym uprzejmy, sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Transakcja z Panem Leszkiem była bezpieczna, o nic nie musieliśmy się martwić. Cierpliwie odpowiadał na każde pytanie, zawsze szczegółowo i wyczerpująco wszystko wyjaśniał. Godny polecenia

Napisz do mnie