Zobacz jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Leszek Dąbrowski

Agent Nieruchomości

Makler i pośrednik, związany z lokalnym rynkiem od 2000 roku. Szczery i komunikatywny; ceni przede wszystkim uczciwość. Jest honorowym dawcą krwi. Pomocny i wrażliwy na problemy i potrzeby klientów, nawet te najtrudniejsze i najbardziej zawiłe.

Posiada dyplom technika budownictwa, a swoją wiedzę często wykorzystuje w procesie kupna/sprzedaży. Zdobyte dotychczas doświadczenie i znajomość rynku zdecydowanie wyróżniają go spośród lokalnych pośredników.

Większość wolnego czasu poświęca rodzinie i swojej pasji, którą jest taniec towarzyski.

Rekomendacje

Anita Lipska i Jakub Szwarc

Składamy najszczersze wyrazy uznania w stronę pośrednika biura nieruchomości Freedom w Kołobrzegu Pana Leszka Dąbrowskiego. Chcielibyśmy bardzo podziękować za współpracę. Wiemy jak wiele trudu i zaangażowania niosła za sobą sprzedaż naszej nieruchomości. Pan Leszek Dąbrowski nie tylko jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, pełnym zaangażowania, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem! Nawet w ciężkich momentach z Jego twarzy nie schodzi uśmiech i się nie poddaje. Finalizacja transakcji i zadowolenie klienta są dla Niego priorytetem. Na każdym kroku można liczyć na pomoc i wsparcie z jego strony. Jeszcze raz dziękujemy!

Anita Lipska i Jakub Szwarc

Napisz do mnie