połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Leszek Dąbrowski

Agent Nieruchomości

Makler i pośrednik, związany z lokalnym rynkiem od 2000 roku. Szczery i komunikatywny; ceni przede wszystkim uczciwość. Jest honorowym dawcą krwi. Pomocny i wrażliwy na problemy i potrzeby klientów, nawet te najtrudniejsze i najbardziej zawiłe.

Posiada dyplom technika budownictwa, a swoją wiedzę często wykorzystuje w procesie kupna/sprzedaży. Zdobyte dotychczas doświadczenie i znajomość rynku zdecydowanie wyróżniają go spośród lokalnych pośredników.

Większość wolnego czasu poświęca rodzinie i swojej pasji, którą jest taniec towarzyski.

Rekomendacje

Klaudyna Małuj

Na ręce dyrekcji firmy Freedom w Kołobrzegu składam moje najlepsze referencje i gratulacje. Tak dalej pracujcie. Współpraca z Waszym biurem sprawiła mi wiele satysfakcji i spowodowała, że zdecydowanie bardziej ufam wykfalifikowanym pośrednikom, którym bez wątpienia jest Pan Leszek Dąbrowski. Korzystając z jego doświadczenia, kilkakrotnie wynajęłam za jego pośrednictwem mieszkanie. Z czystym sumieniem mogę go polecić, bo jest to osoba kompetentna, pomocna, na której można polegać. Należy tu zaznaczyć, że pomimo, iż nigdy go nie widziałam (mieszkam kilkaset kilometrów od Kołobrzegu), a nasz kontakt sprowadzał się jedynie do rozmów telefonicznych i mailowych, od pierwszej chwili wzbudził we mnie duże zaufanie. Na wielkie uznanie zasługuje jego znajomość rynku, indywidualne podejście, stały bezproblemowy kontakt, zrozumiałe i wyczerpujące odpowiedzi, dobre rady oraz ekspresowe tempo pracy.

 

Z przyjemnością polecam firmę Freedom Nieruchomości i Agenta Nieruchomości - Leszka Dąbrowskiego,

z pewnością w przyszłości skorzystam jeszcze z Państwa usług.


 Klaudyna Małuj

Napisz do mnie