Mieczysław Jakubowski

Dyrektor Oddziału

Jego motto stanowią słowa: “Zmiany w życiu są nieuniknione, natomiast rozwój jest jedną z możliwości”. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dąży do rozwoju zawodowego i osobistego. Otwarty i pomocny. Wsłuchuje się w potrzeby klientów. Zawsze bierze odpowiedzialność za swoje zobowiązania.

Od 2005 roku prowadzi własne biuro nieruchomości, posiada licencję zawodowa nr 5115. Chce kreować nową jakość pośrednictwa na swoim rynku oraz wizerunek pośrednika jako profesjonalisty.


Uwielbia dobrą książkę. Amator joggingu oraz wycieczek rowerowych.

Rekomendacje

Adam Zarzycki

Polecam Biuro Nieruchomości Freedom, które rzetelnie wykonało swoje zobowiązanie. Referencje- Adam Zarzycki.

Chciałabym podziękować za profesjonalne zaangażowanie i pomoc panu Mieczysławowi Jakubowskiemu.

Chciałabym podziękować za współpracę, którego wynikiem była sprzedaż mieszkania. Polecam Biuro Nieruchomości Freedom, które rzetelnie wykonało swoje zobowiązanie i z którego efektu jestem zadowolony. Chciałabym podziękować za profesjonalne zaangażowanie i pomoc panu Mieczysławowi Jakubowskiemu. Transakcja sprzedaży mieszkania została zrealizowana w terminie niespełna trzech miesięcy od momentu podpisania umowy z biurem. Przez cały ten czas była informacja zwrotna w zakresie postępu w sprzedaży i co trzeba podkreślić dobry kontakt. W szczególności polecam biuro w sytuacji gdy Właściciel nieruchomości jest spoza Kołobrzegu, otrzymuje wsparcie w załatwieniu dokumentów niezbędnych już do finalizacji sprzedaży, a co za tym idzie nie musi angażować siebie i swojego czasu.

 

Adam Zarzycki

 

Napisz do mnie