połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Mieczysław Jakubowski

Dyrektor Oddziału

Jego motto stanowią słowa: “Zmiany w życiu są nieuniknione, natomiast rozwój jest jedną z możliwości”. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dąży do rozwoju zawodowego i osobistego. Otwarty i pomocny. Wsłuchuje się w potrzeby klientów. Zawsze bierze odpowiedzialność za swoje zobowiązania.

Od 2005 roku prowadzi własne biuro nieruchomości, posiada licencję zawodowa nr 5115. Chce kreować nową jakość pośrednictwa na swoim rynku oraz wizerunek pośrednika jako profesjonalisty.


Uwielbia dobrą książkę. Amator joggingu oraz wycieczek rowerowych.

Rekomendacje

Monika Rozwadowska

Pan Mieczysław był bardzo zaangażowany w sprzedaż i wykazał się indywidualnym podejściem.

Korzystałam z usług biura Freedom Nieruchomości Kołobrzeg przy sprzedaży domu. Pan Mieczysław był bardzo zaangażowany w sprzedaż i wykazał się indywidualnym podejściem. Doradził w aranżacji nieruchomości i jej przygotowaniu do sprzedaży. Współpracuje z firmami które wykonały Home Staging, profesjonalne zdjęcia i rzuty całej nieruchomości – a to wszystko na koszt biura nieruchomości. Wykonał również zdjęcia lotnicze z drona dzięki czemu pokazane były walory całej okolicy  co na pewno znacząco podniosło atrakcyjność oferty. W trakcie całej sprzedaży był bardzo dobry kontakt, pomógł załatwić wszystkie formalności i dokumenty niezbędne do aktu notarialnego. Zajął się również wydaniem nieruchomości kupującym i załatwił z nimi przepisanie wszystkich umów na prąd, wodę i gaz. Ja nie musiałam tracić swojego czasu na załatwianie żadnych formalności. Jak najbardziej polecam pana Mieczysława Jakubowskiego jako rzetelnego pośrednika do sprzedaży domów.

 

Monika Rozwadowska

 

Napisz do mnie