Mieczysław Jakubowski

Dyrektor Oddziału

Jego motto stanowią słowa: “Zmiany w życiu są nieuniknione, natomiast rozwój jest jedną z możliwości”. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dąży do rozwoju zawodowego i osobistego. Otwarty i pomocny. Wsłuchuje się w potrzeby klientów. Zawsze bierze odpowiedzialność za swoje zobowiązania.

Od 2005 roku prowadzi własne biuro nieruchomości, posiada licencję zawodowa nr 5115. Chce kreować nową jakość pośrednictwa na swoim rynku oraz wizerunek pośrednika jako profesjonalisty.


Uwielbia dobrą książkę. Amator joggingu oraz wycieczek rowerowych.

Rekomendacje

Sonia Dąbrówka Ginelli-Wiśniewska

To już kolejna nieruchomość którą sprzedaliśmy z Panem Mieczysławem Jakubowskim, bo jak współpracować to tylko z nim :-) Pan Mieczysław sprawy niemożliwe załatwia od ręki a na cuda trzeba chwile poczekać. Bardzo profesjonalny, kulturalny, rzeczowy i z ogromną wiedzą. Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności, wizyt, dokumentów jest wprost nieoceniona. Na każdy etapie informował jakie będzie podejmował działania i czego można się spodziewać. Polecam współpracę z Panem Mieczysławem z czystym sumieniem. W przyszłości na pewno skorzystamy z usług biura Freedom Nieruchomości Kołobrzeg.

Napisz do mnie