Biuro nieruchomości Konstancin-Jeziorna

Biuro nieruchomości
Freedom Konstancin-Jeziorna

CH Stara Papiernia (I piętro) ul. Wojska Polskiego 3, 05-520 Konstancin-Jeziorna
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Konstancin-Jeziorna

Pokaż więcej (27)

Nasi ludzie

Natalia Świeboda Dyrektor Oddziału Konstancin-Jeziorna

Natalia Świeboda

Dyrektor Oddziału
Eliza Rudnicka-Wąsińska Agent Nieruchomości Konstancin-Jeziorna

Eliza Rudnicka-Wąsińska

Agent Nieruchomości

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Konstancin-Jeziorna

Magdalena i Łukasz Mrozińscy

Pani Natalia stanowiła sprawnie funkcjonujące ogniowo pomiędzy Sprzedającym a Kupującym. Referencje - Magdalena i Łukasz Mrozińscy.

Z pełną świadomością oraz z pełnym przekonaniem polecamy i rekomendujemy Panią Natalię jako rzetelnego i wiarygodnego pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Jako Nabywcy nieruchomości zabudowanej zlokalizowanej w Łomiankach (województwo mazowieckie, powiat warszawski zachodni) niniejszym informujemy, iż powyżej wskazana nieruchomość została przez nas zakupiona w dniu 2.08.2016 r. za pośrednictwem Pani Natalii Świeboda Dyrektor Oddziału Konstancin-Jeziorna freedom nieruchomości.

Informujemy i oświadczamy, iż Pani Natalia Świeboda w sposób w pełni profesjonalny oraz z dużym zaangażowaniem przeprowadziła proces pośrednictwa sprzedaży przedmiotowej nieruchomości. Pani Natalia Świeboda z należytą starannością oraz w uzgodnionych terminach pozyskiwała i przygotowywała wszystkie informacje i dokumenty niezbędne do przepracowania procesu kupna-sprzedaży powyżej nieruchomości. Ponadto w szczegółowy i zrozumiały sposób informowała Kupujących o koniecznych procedurach formalno-prawnych, które musiały zostać przeprowadzone i spełnione w trakcie realizacji procesu  kupna-sprzedaży, a także z należytą starannością oraz w sposób zrozumiały i kompleksowy udzielała odpowiedzi na wszelkie pytania Kupujących.

Jako Nabywcy nieruchomości zabudowanej budynkiem jednorodzinnym zakupionej za pośrednictwem Pani Natalii oświadczamy, iż proces kupna-sprzedaży powyższej nieruchomości przebieg bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji. Pani Natalia jako pośrednik przedmiotowej transakcji stanowiła sprawnie funkcjonujące ogniowo pomiędzy Sprzedającym a Kupującym.

W związku z powyższym z pełną świadomością oraz z pełnym przekonaniem polecamy i rekomendujemy Panią Natalię jako rzetelnego i wiarygodnego pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Magdalena i Łukasz Mrozińscy