Biuro nieruchomości Konstancin-Jeziorna

Biuro nieruchomości
Freedom Konstancin-Jeziorna

Warszawska 31 lok. 20, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Konstancin-Jeziorna

Mateusz Potwardowski

Bardzo udana współpraca, pełen profesjonalizm. Współpraca z Panią Moniką Krajewską zakończona sprzedażą mieszkania. Polecam każdemu, kto chce mieć pewność, że wszelkie formalności będą dopięte na ostatni guzik oraz chce mieć poczucie bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji. Pani Monika to profesjonalistka z ogromną wiedzą, doświadczeniem i świetnym podejściem do klienta. Polecam :)

Jerzy Frołow

Pan Robert i WSZYSTKO JASNE !!!!. Gorąco polecam usługi Pana Roberta w pośrednictwie sprzedaży mieszkania. Profesjonalnie wykonane zdjęcia lokalu, bez żadnych ubarwień. Klienci którzy byli zainteresowani kupnem zawsze podkreślali to, że zdjęcia oddają w 100% rzeczywisty stan lokalu. Pragnę podkreślić pełny profesjonalizm Pana Roberta, zapewnienie dogodnych warunków w sprzedaży mieszkania i co najważniejsze pełną opiekę prawną przy podpisywaniu aktu notarialnego. Panie Robercie jeszcze raz bardzo dziękuję.

Alicja

Pan Robert dał się poznać jako świetny profesjonalista. Zawsze przygotowany, dysponujący ogromną wiedzą i doświadczeniem, a przy tym uważny na potrzeby klientów. Dzięki proaktywnej postawie przyczynił się do wypracowania najlepszego rozwiązania dla obydwu stron. Z takim specjalistą będziecie Państwo w dobrych rękach:)

Piotr A.

Wraz z żoną po długich poszukiwaniach domu natrafiliśmy na ogłoszenie z Biura Nieruchomości Freedom w Piasecznie i był to dla nas strzał w dziesiątkę. A do tego Pan Robert Szewczyk który zajmował się sprzedażą wykazał się pełnym profesjonalizmem i niesamowitą wiedzą. Wszystko od samego początku wyjaśnione i załatwione na najwyższym poziomie, z całą pewnością polecamy wszystkim.

Sylwia Joyce

Serdecznie polecam Panią Monikę Krajewską z Agencji Freedom Nieruchomości, za pośrednictwem której udało mi się zakupić piękne mieszkanie. Transakcja przebiegła pomyślnie i bezproblemowo. Pani Monika od początku procesu aż do samego końca była w pełni zaangażowana, profesjonalna oraz bardzo życzliwa, dzięki czemu czułam ogromne wsparcie w tak dużym i ważnym przedsięwzięciu. Polecam z całego serca !