Robert Szewczyk

Dyrektor Oddziału

Zdecydowanie jest opiekunem klienta, a nie sprzedawcą. Zawsze pomaga w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się w procesie sprzedaży nieruchomości, troszcząc się przede wszystkim o finalizację spełniającą wymagania stron umowy.
Jak sam zaznacza - pracuje dla swoich klientów - dlatego najpierw stara się poznać ich cele, potrzeby i oczekiwania. Nie tylko wobec transakcji, lecz także wobec swojej pracy.
Ważna jest dla niego współpraca, dlatego wspólnie decydują jaki model sprzedaży wybrać.
Jego wieloletnie doświadczenie jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Wcześniejsza praca w branży budowlanej pomaga mu oceniać także stan techniczny budynku, więc bezpieczeństwo, które gwarantuje dotyczy nie tylko stanu prawnego. Stawia na szczerość, dzięki której każdą ofertę jest w stanie sprzedać.

Prywatnie Robert jest szczęśliwym mężem i ojcem. Aktywnie spędza czas - m.in. na treningach boksu. Jest motocyklistą i fanem offroadu.

Rekomendacje

Anna

Jestem zachwycona współpracą z tym konkretnym biurem nieruchomości. Pani Monika i Pan Robert to profesjonaliści dbający o każdy detal współpracy z klientem. Nie oczekując wiele otrzymałam pełną opiekę, doradztwo i ogarnięcie wszystkich formalności w trybie priorytetowym. Polecam serdecznie!

Napisz do mnie