#dbamosiebie Sprawdź jak obecnie działamy
WIĘCEJ

Biuro nieruchomości Kraków Bronowice

Biuro nieruchomości
Freedom Kraków Bronowice

ul. Studzienki 10, 32-085 Modlnica
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Kraków Bronowice

Pokaż więcej (17)

Nasi ludzie

Bartosz Jachim Agent Nieruchomości KrakówBronowice

Bartosz Jachim

Agent Nieruchomości
Wojciech Piotrowski Dyrektor Oddziału KrakówBronowice

Wojciech Piotrowski

Dyrektor Oddziału
Dariusz Dziewoński Agent Nieruchomości KrakówBronowice

Dariusz Dziewoński

Agent Nieruchomości
Anna Lewiak Fotograf KrakówBronowice

Anna Lewiak

Fotograf
Edyta Krzyk Home stager KrakówBronowice

Edyta Krzyk

Home stager
Anna Stanuch-Pyrich Home stager KrakówBronowice

Anna Stanuch-Pyrich

Home stager

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprzedajemy lub kupujemy nieruchomości na zlecenie naszych klientów. W naszym biurze nieruchomości w Krakowie działamy według najlepszych wzorców, zachowując najwyższą dbałość o każdy szczegół procesu. Bierzemy na siebie 100% jego obsługi, a w tym: przygotowanie oferty, publikację i promocję ogłoszeń, prezentację nieruchomości potencjalnym nabywcom, obsługę kredytową, prawną i notarialną (w tym przygotowanie niezbędnych dokumentów i ustalenie bezpiecznych dla stron warunków formalnych umowy).

Zlecasz sprzedaż, a potem wystarczy, że pojawisz się u notariusza i podpiszesz (uzgodnioną wcześniej z Tobą) umowę – resztę zrobimy za Ciebie. Jeżeli zlecisz nam kupno z równą starannością znajdziemy i sprawdzimy pod każdym względem satysfakcjonujące oferty, pozostawiając Ci jedynie wybór, stawienie się u notariusza i przelanie sprzedającym wynegocjowanej ceny. Zadzwoń do naszej agencji nieruchomości w Krakowie i umów się na spotkanie. Jesteśmy wyjątkowi - sprawdź nas!

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Kraków Bronowice

Anita i Michał U

Anita i Michał U.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Bartoszem Jachimem z Freedom Nieruchomości. Profesjonalnie przygotował i przeprowadził sesję fotograficzną w naszym mieszkaniu, utrzymywał z nami stały kontakt przygotowując transakcję sprzedaży naszego mieszkania i kupna przez nas nowego. Służył radą, pomocą i zapewnił sprawną, fachową obsługę transakcji sprzedaży i kupna od strony prawnej. Dziękujemy !
To świetny fachowiec i sympatyczny, komunikatywny człowiek, dlatego szczerze polecamy wszystkim współpracę z Panem Bartoszem Jachimem z Freedom Nieruchomości.

 Anita i Michał U.