Jura Matwiejuk

Agent Nieruchomości

Swoją karierę zawodową zaczynał w obsłudze klienta. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie pracy w marketingu. Pomagał tworzyć marki i nadzorował projekty kreatywne dla czołowych graczy z rynku FMCG, automotive. Skutecznie sprzedawał usługi kreatywne. Jest współwłaścicielem agencji brandingowej, gdzie doradza w zakresie kreacji marek i projektowania opakowań produktów. Pierwsze kroki w nieruchomościach robił kupując i sprzedając własne nieruchomości.

We Freedom swoje dotychczasowe doświadczenie marketingowe wykorzystuje do promocji i skutecznej sprzedaży. Perfekcjonista i twardy negocjator, który zawsze dba o interes klienta.

Rekomendacje

Paulina Raczkowska, Przemysław Raczkowski

Uważam Pana Jure Matwiejuka za osobę bardzo kompetentną, a przede wszystkim ciężko pracującą w celu spełnienia wymagań klienta. Pan Jura był zaangażowany w szukanie i pomoc w znalezieniu działek budowlanych na każdym etapie, od znalezienia oferty, poprzez dogłębną weryfikację z wyróżniającą się skrupulatnością. Pan Jura był również otwarty na zmianę lokalizacji szukania działki w trakcie trwania współpracy i również był w stanie znajdować oferty sprzedaży i pracować w nowej lokalizacji.

Napisz do mnie