Olena Furina

Agent Nieruchomości

Absolwentka studiów handlowych w Odessie, która od razu wdrożyła zdobytą wiedzę pracując w międzynarodowej firmie związanej z handlem morskim. Doskonaliła swoje umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta realizując swoje pasje jako choreograf, współpracując z najbardziej wymagającymi klientami jakimi są dzieci. Zmysł estetyczny i wyczucie piękna, które wykorzystuje obecnie do aranżacji wnętrz kształciła współpracując z ukraińskim magazynem life-style’owym „Passage”.

Łącząc swoje umiejętności oraz doświadczenia zawodowe postanowiła kontynuować karierę jako Agentka Nieruchomości.

Pozytywnie nastawiona do życia, uwielbia pracę z ludźmi, bo dają jej motywacje do działania. Lubi wykorzystywać swoją kreatywność w poszukiwaniu ciekawych lokalizacji i niezwykłych rozwiązań dla swoich klientów. Jest bardzo zaangażowana w pracę, a w każde nowe wyzwanie wkłada 100% serca i całą duszę.

Lubi to, co robi, co powoduje motywację do doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy. Wie wszystko o najnowszych trendach nieruchomości i najlepszych lokalizacjach w mieście. Satysfakcja i zadowolenie klientów od zawsze było dla niej priorytetem.

Jeśli szukasz swojego wymarzonego mieszkania, domu, swojego miejsca na ziemi, z przyjemnością pomoże Ci spełnić Twoje marzenia.

Prywatnie jest żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. Jest kobietą wielu pasji: miniaturowe buty kolekcjonuje od wielu lat, kocha rysowanie, uwielbia tańczyć, bo była baletnicą, często podróżuje, lubi zajmować się aranżacją wnętrz.

Rekomendacje

Artem i Anastasia Oboriny

Jesteśmy bardzo zadowoleni z mieszkania, które znalazła dla nas nasza agentka Olena Furina, byliśmy pod jej pełną opieką, jesteśmy wdzięczni za to, że działała w naszym interesie i osiągnęła dla nas najlepsze warunki najmu. To dla nas ogromny plus, że Olena zna biegle język rosyjski, dzięki temu w pełni rozumieliśmy, co się dzieje.

Napisz do mnie