Sofiia Palanytsia

Agent Nieruchomości

Absolwentka sinologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła roczny kurs na Wschodniochińskim Uniwersytecie Pedagogicznym w Szanghaju. Pracowała jako analityk prawny na chińskim rynku nieruchomości. Od dwóch lat wspiera polskie przedsiębiorstwa w nawiązywaniu relacji z partnerami z Chin, współpracując z firmami koordynuje realizację projektów, m.in. w branży marketingu oraz sprzedaży. Jej doświadczenie sprzedażowe oraz menadżerskie w sektorze reklamy sprawiło, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań oraz domów na terenie Krakowa i okolic, a także w segmencie nieruchomości komercyjnych. Dzięki wysoko rozwiniętym zdolnościom interpersonalnym, doskonale buduje relacje z ludźmi, a zdolności negocjacyjne pozwalają uzyskać dla klienta najbardziej satysfakcjonujące efekty. Każdą transakcję prowadzi od początku do końca. Z profesjonalizmem dba o interesy swoich klientów.

Szczera, pracowita, ambitna i odpowiedzialna. Tak mówią o niej klienci. W swojej pracy najbardziej ceni sobie szacunek oraz zadowolenie ze strony klienta.

Prywatnie interesuje się akrobatyką, nurkowaniem oraz lataniem na paralotni. Musi robić wiele, aby czuć, że żyje.

Rekomendacje

Dariusz Jodziewicz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Sofią Palanytsią. Współpraca polegała na znalezieniu najemcy na wynajmowane mieszkanie. Podjęte przez Panią Sofię zobowiązania zostały dotrzymane, szczególnie w zakresie skuteczności poszukiwania najemcy, dotrzymywania terminów oraz informowania o statusach ogłoszeń i poszukiwania najemców. Transakcja i podpisanie umowy profesjonalne i w miłej atmosferze. Dziękuję i życzę powodzenia.

Napisz do mnie