Biuro nieruchomości Kraków Śródmieście

Biuro nieruchomości
Freedom Kraków Śródmieście

Wielicka 28, Budynek B, wejście A, III piętro, 30-552 Kraków

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Kraków Śródmieście

Paweł

Miałem kontakt z wieloma agencjami zanim trafiłem do Pana Marcina Cholewy, biuro nieruchomości Freedom ma dużo szczęścia, że ma takiego agenta. Pan Marcin był obecny i dostępny (nie raz o nie ludzkich porach dnia ) na wszystkich etapach transakcji, od pierwszego telefonu do przekazania mieszkania. Pan Marcin jest bardzo rzetelny, dokładny, profesjonalny i co ważne dba zarówno o sprzedającego i kupującego, nie oceniona pomoc w negocjacjach, dzięki czemu doszło do finalizacji transakcji. Dziękuję Panie Marcinie! Dzięki :)

Joanna Nowak

Polecam pośrednictwo nieruchomości Freedom i pana Marcina Cholewę. Bardzo duże zaangażowanie oraz determinacja Pana Marcina sprawiało że transakcja została zawarta. Pan Marcina jest profesjonalista w swoim fachu cechuje go wysoka kultura osobista oraz poczucie humoru. Cieszę się że mogłam poznac i współpracować z Panem Marcinem. Oby więcej takich pośredników.

Justyna Biel

Jesteśmy bardzo zadowoleni :) Współpraca z Panem Marcinem Cholewą na wysokim poziomie, bardzo kompetentny, z szeroką wiedzą na temat sprzedawanej nieruchomości. Transakcja przebiegła pomyślnie, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecamy! ;)

Damian Potyrało

Bardzo sprawna i profesjonalna pomoc przy sprzedaży mieszkania. Polecam!

Sławek Lupa

Polecam współpracę z Panem Marcinem Cholewą, dał się poznać jako świetny fachowiec bardzo zaangażowany w swojej pracy i zawsze dyspozycyjny. Wykazał się dużym profesjonalizmem i dbałością o wszystkie szczegóły. Od momentu przekazania kluczy do mieszkania aż do jego sprzedaży Pan Marcin o wszystko zadbał i wszystkiego dopilnował. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Marcinem okazał się nie tylko świetnym specjalistą dbającym o interes swojego klienta, ale również osobą godną całkowitego zaufania o wysokiej kulturze osobistej, rzetelnym, zawsze służący pomocą. Dziękuję za współpracę, serdecznie Pana Pozdrawiam życząc dalszych owocnych transakcji.