Kamil Lipiński

Dyrektor Oddziału

Doświadczony handlowiec i menadżer, swoje pierwsze kroki stawiał w towarzystwie ubezpieczeń majątkowych gdzie wielokrotnie był nagradzany za wyniki sprzedażowe. Czując potrzebę doskonalenia zawodowego w 2011r. związał się z branżą nieruchomości. Od tamtej pory praca stała się jego pasją dającą ogromną satysfakcje.

Amator ciekawego i niesztampowego budownictwa, uczestniczył w setkach transakcji na rynku mieszkaniowym, dziś doradza deweloperom w zakresie przygotowania inwestycji do sprzedaży i wprowadza ich produkt na rynek.

Prywatnie mąż i tata dwóch wspaniałych synów. Wolne chwile najchętniej spędza w gronie rodziny i przyjaciół. Poza nieruchomościami, jego pasją są dawne europejskie sztuki walki i gdy tylko czas na to pozwala to wykorzystuje go na sali treningowej z mieczem w dłoni.

Rekomendacje

Magdalena Hosiawa

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Kamilem Lipińskim. Referencje - Magdalena Hosiawa.

Pan Kamil w swojej pracy wykazał się bardzo dużą znajomością rynku jak również niezbędnym w tej branży wyczuciem potrzeb klienta kupującego jak i sprzedającego.

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Kamilem Lipińskim, dyrektorem oddziału Freedom Nieruchomości Śródmieście przy sprzedaży naszego domu. Jak wiadomo sprzedaż domu jest w dzisiejszych czasach sprawą dużo trudniejszą niż sprzedaż mieszkania ze względu na mniejszy popyt. Pan Kamil w swojej pracy wykazał się bardzo dużą znajomością rynku jak również niezbędnym w tej branży wyczuciem potrzeb klienta kupującego jak i sprzedającego. Do tego bardzo ceniliśmy jego zdolność słuchania, takt i wyczucie co pozwoliło na kontakt tylko w okolicznościach, które tego wymagały. Dzięki temu transakcję udało się zrealizować już w ciągu kilku miesięcy od podpisania umowy. Z przyjemnością mogę polecić Freedom NIeruchomości, oddział Śródmieście.

Magdalena Hosiawa

 

Napisz do mnie