Roksana Lipińska

Dyrektor Oddziału

Handlowiec i menadżer z branżą nieruchomości związana od 2012 roku. Posiada ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe. Chętnie podejmuje nowe wyzwania. Propagatorka idei niezależnego rynku nieruchomości.

Roksana to bardzo pogodna osoba, optymistycznie nastawiona do życia. Wierzy w idee szybkiej sprzedaży nieruchomości i ochoczo podejmuje wyzwania jakie stawia przed nią rynek. Dla niej nie ma nieruchomości nie do sprzedania. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Po pracy odpoczywa w ciepłym zaciszu domu i wesołym harmidrze swoich pociech. Uwielbia jeździć konno. Mocno nastawiona na rozwój osobisty i zawodowy, nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności.

Rekomendacje

Kamil Skoczylas

Pani Roksana z Freedom pomogła mi znaleźć swoje miejsce na ziemi. Referencje - Kamil Skoczylas.

Punktualność i dotrzymywanie terminów również było miłym zaskoczeniem, ponieważ nie spotkałem się z tym współpracując z innymi biurami.

Pani Roksana z Freedom pomogła mi znaleźć swoje miejsce na ziemi. Bardzo dużym atutem jest dotrzymywanie obietnicy oraz to, że odbierają telefony i oddzwaniają. Punktualność i dotrzymywanie terminów również było miłym zaskoczeniem, ponieważ nie spotkałem się z tym współpracując z innymi biurami.

Kamil Skoczylas

 

Napisz do mnie