Biuro nieruchomości Legionowo

Biuro nieruchomości
Freedom Legionowo

ul. Piłsudskiego 13 lok. 101, piętro I (wejście od ul. Sienkiewicza), 05-120 Legionowo

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Legionowo

Ewa Ołdak

P. Aniu!
Bardzo, ale to bardzo chcemy Pani podziękować za pomoc w sprzedaży i kupnie mieszkania.
Chcę tą drogą podkreślić Pani zaangażowanie, profesjonalizm i oddanie. Chcę zaznaczyć, iż współpraca z Panią jest przyjemnością i nie trzeba się tym denerwować,bo wszystko jest pod Pani kontrolą. Jeśli chodzi o kontakt - zawsze p. Ania służy pomocą. Chcę dodać, że pomimo swojego młodego wieku jest to miła, zaangażowana w to co robi osoba. Napewno z mojej strony gorąco polecam znajomym współpracę z P.Anią. Dzięki wielkie. Pozdrawiam! Ewa Ołdak

Beata i Andrzej K

Z dedykacją dla Pani Anny Łuczak, za zaangażowanie i profesjonalizm w prowadzeniu umowy kupna-sprzedaży. Kompleksowa obsługa od A do Z w miłej atmosferze. Freedom dotrzymuje obietnicy i zamyka transakcje. Polecamy umowę na wyłączność. Życzymy powodzenia w dalszym prowadzeniu działalności.

 

Beata i Andrzej K.

Agata Kaczorek

Przy sprzedaży mieszkania skorzystałam z usług biura nieruchomości Freedom w Legionowie. Sprzedaż mieszkania prowadziła tamtejsza dyrektor oddziału Pani Lidia Bieńkowska-Sinkiewicz. Biuro miało wyłączność na sprzedaż, co potencjalnie może być sytuacją niekorzystną. Jednak w przypadku tej współpracy okazałao sie jej atutem. Obsługa sprzedaży bardzo profesjonalna. Pani Lidia zebrała wszystkie informacje, upewniła sie co do kluczowych elementów transakcji, dbając o potencjanego nabywcę mieszkania. Sporządziła liste dokumentów, która musiałam przygotować, wraz z informacjami co i gdzie mogę załatwić i jaka jest kolejność zbierania dokumentów. Było to bardzo pomocne. Od spotkania i podpisania umowy w ciągu 4 dni została zrobiona sesja zdjeciowa, która uatrakcyjniła mieszkanie wizualnie i oferta została udostępniona kupującym. Sześć tygodni minęło od pierwszego spotkania do spotkania u notariusza. Sprzedaż poprowadzona profesjonalnie, niezwykle efektywnie i w miłej, spokojnej atmosferze. Zdecydowanie polecam usługi biura.

 

Agata Kaczorek

Aneta Olkusz

Transakcja sprzedaży mojej nieruchomości została przeprowadzona od początku do końca bardzo profesjonalnie przez Panią Lidię Bieńkowską - Sienkiewicz z FREEDOM Nieruchomości. Wiedza i profesjonalizm sprawiły, że sprzedaż odbyła się na najwyższym poziomie i bez zastrzeżeń. Pani Lidia jest osobą profesjonalną i kompetentną, która poprowadziła mnie przez każdy etap sprzedaży służąc swoją wiedzą i wsparciem . Dziękuję i polecam. 

 

Aneta Olkusz

Agnieszka i Artur

Chcieliśmy bardzo podziękować Pani Lidii za profesjonalne podejście do klienta, z którego byliśmy zadowoleni. Pani Lidia okazała się miłą i życzliwą osobą a przy tym profesjonalistką w każdym calu. Nie skąpiła dobrych rad, fachowej wiedzy i indywidualnego podejścia do klienta. Polecamy wszystkim.

 

Agnieszka i Artur