Dorota Sikora

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Absolwentka Nauk Politycznych i Administracji. Wieloletnie doświadczenie w bankowości i sprzedaży perfekcyjnie wykorzystuje w nieruchomościach, które stały się jej nowym wyzwaniem zawodowym.
Świadczy profesjonalne usługi idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Dzięki wysoko rozwiniętym zdolnościom interpersonalnym, doskonale buduje relacje, a zdolności negocjacyjne pozwalają uzyskać dla klienta najbardziej satysfakcjonujące oferty.

Interesuje się sportem, a także uwielbia długie spacery ze swoim psem.

Rekomendacje

Adrianna Sińska

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Dorocie za wyjątkowo miłą współpracę. Referencje- Adrianna Sińska.

Pani chęć i zaangażowanie w sprzedaż mojego mieszkania były widoczne już od samego początku aż do finałowego podpisania aktu notarialnego.

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Dorocie za wyjątkowo miłą współpracę, ale przede wszystkim za fachową pomoc i kompetencję w sprzedaży mojego lokalu mieszkalnego w Jabłonnie na ul. Sadowej. Pani chęć i zaangażowanie w sprzedaż mojego mieszkania były widoczne już od samego początku aż do finałowego podpisania aktu notarialnego. Na pewno będę panią polecać moim znajomym i rodzinie, gdyż jestem pewna, że takie profesjonalne podejście ma Pani do każdego klienta.

 

Adrianna Sińska

Napisz do mnie