Biuro nieruchomości Łódź Centrum

Biuro nieruchomości
Freedom Łódź Centrum

ul. Nawrot 85a, 90-039 Łódź

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Łódź Centrum

Agnieszka Łąpieś

Cechuje go duża kultura osobista i ogromne zaangażowanie w pracę. Zawsze obecny pod telefonem, pomocny w każdej sytuacji. Zawsze gotowy do współpracy, słowny. Polecam współpracę z Panem Jakubem.

Damian Matczak

Z ogromną przyjemnością polecam wszystkim, chcącym skorzystać z usług w zakresie nieruchomości agencję Freedom Nieruchomości oddział Łódź Centrum, a w szczególności Pana Jakuba Pawłowskiego. W obecnych czasach trudnych dla interesów miałem ogromne szczęście poznać Pana Jakuba. Styl prowadzenia rozmów, kontakt zarówno bezpośredni jak i drogami internetowymi zawsze przebiegał bez zakłóceń i w bardzo miłej atmosferze. Sprzedaż nieruchomości zaowocowała w udaną i satysfakcjonującą dla obu stron umowę. Jestem przekonany, że Pan Jakub Pawłowski może stanowić wzór dla osób działających nie tylko w branży nieruchomości. Jako architekt z pełnym przekonaniem wierzę, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują i zaowocują kolejnymi udanymi transakcjami.

Piotr Łabętowicz

Chciałbym wyrazić podziękowania agencji Freedom Nieruchomości oddział Łódź Centrum, a w szczególności Panu Jakubowi Pawłowskiemu za pomyślne przeprowadzenie całego etapu sprzedaży mojej nieruchomości. Wartym docenienia jest pełen profesjonalizm, rzetelność, skuteczność i zrozumienie oczekiwań klienta. Dlatego też z pełnym przekonaniem rekomenduję Pana Jakuba oraz zespół Agencji Freedom Nieruchomości wśród znajomych i rodziny.

Justyna i Łukasz Kukułka

Z przyjemnością polecamy wszystkim osobom, chcącym skorzystać z usług w zakresie nieruchomości, Panią Julitę Felsztukier. W obecnych czasach trudnych interesów, Pani Julita Felsztukier poradziła sobie profesjonalnie. Styl prowadzenia rozmowy, kontakt zarówno bezpośredni, jak i drogami nowoczesnej komunikacji zawsze przebiegał bezproblemowo i w bardzo miłej atmosferze. Negocjacje dotyczące umowy sprzedaży domu, które prowadziliśmy, Pani Julita Felsztukier nadzorowała wzorowo i fachowo, co zaowocowało szybkim i satysfakcjonującym dla obu stron sfinalizowaniem umowy. Pani Julita Felsztukier ze swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz wysoką kulturą osobistą może stanowić wzór dla osób działających nie tylko w branży nieruchomości, lecz także reprezentujących inne przedsiębiorstwa na rynku. Z pełną odpowiedzialnością polecamy jej usługi oraz świadczoną pomoc.

Joanna i Konrad Bukowscy

We wrześniu 2021 roku miałam przyjemność rozpocząć współpracę z p. Julitą Felsztukier, przedstawicielką biura nieruchomości “Freedom”, w sprawie zakupu domu. P. Julita, jak szybko się okazało, jest osobą bardzo rzetelną i kompetentną. Była z nami w stałym kontakcie, cały czas służąc fachową poradą zarówno w zakresie prawa o obrocie nieruchomościami, jaki i była czynnie obecna przy wizytach. To przesympatyczna osoba o wysokiej kulturze i dużym uroku osobistym. Po podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie domu, postanowiliśmy ponownie skorzystać z pomocy p. Julity, tym razem przy sprzedaży mieszkania. Budzi pełne zaufanie, prezentowała ww. mieszkanie potencjalnym klientom. I tu ponownie nie zawiedliśmy się, bardzo szybko doszło do podpisania umowy przedwstępnej sprzedaży. Wspólnie z mężem chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaangażowanie. Życzymy p. Julicie wielu sukcesów w karierze zawodowej i z pełną świadomością polecamy współpracę innym klientom biura. P. Julita zasługuje na wyrazy szczerego uznania.