połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Agnieszka Ciechońska

Agent Nieruchomości

"Każdy dzień jest darem, danym nam tylko raz" - to jej życiowe motto. Czerpie z życia pełnymi garściami, doceniając każdą chwilę. Kocha pracę z ludźmi, umiejętnie słucha i pomaga rozwiązywać problemy. Komunikatywna, ambitna, pełna optymizmu. Wytrwale dąży do wyznaczonych celów, a 100 % zaangażowania w to co robi daje gwarancję sukcesu. Doświadczony szkoleniowiec, wizażystka i dietoterapeutka. Pasjonatka zdrowego stylu życia, interesuje się też metamorfozą wnętrz. Od wielu lat wolontariuszka Fundacji Piękniejsze Życie, gdzie maluje uśmiechy na twarzach pacjentek onkologicznych. Prywatnie szczęśliwa żona i mama czwórki wspaniałych dzieciaków.

Rekomendacje

Z prawdziwą przyjemnością polecam wszystkim osobom chcącym skorzystać z usług w zakresie nieruchomości panią Agnieszkę Ciechońską Referencje - Piotr Kieszczyński

Usługi świadczone przez w/w Panią są najwyższej jakości.

Z prawdziwą przyjemnością polecam wszystkim osobom chcącym skorzystać z usług w zakresie nieruchomości panią Agnieszkę Ciechońską.
Usługi świadczone przez w/w Panią są najwyższej jakości, szybkie, profesjonalne przeprowadzenie procesu w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości.
Mogę w pełni polecić panią Agnieszkę jako solidną, rzetelną oraz profesjonalnego partnera biznesowego.

 Piotr Kieszczyński
 

Napisz do mnie