połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Aldona Sielczak

Specjalista ds. finalizacji transakcji

Doświadczony manager, który w kontaktach z klientami ceni szczerość i pozytywną energię. Angażuje się całym sercem w powierzone zadania, wierząc, że praca w nieruchomościach to nie tylko pośrednictwo w obrocie budynkami i działkami, ale przede wszystkim budowanie relacji z ludźmi i zaspokajanie ich potrzeb.

Chęć nowych wyzwań skierowała ją do biura Freedom Nieruchomości Łódź Centrum, gdzie nad sprawami swoich klientów pracuje razem z grupą fantastycznych agentów.

Prywatnie jest miłośniczką jazdy konnej, uwielbia przyrodę i spacery z psem.

Rekomendacje

Maria Pękosławska

W pełni polecam wszystkim usługi biura nieruchomości Freedom w Łodzi. Wywiązało się ono bardzo dobrze z trudnego zadania jakim była sprzedaż nieruchomości należącej do mojej rodziny. Szczególne podziękowania należą się pani Patrycji Bednarek oraz pani Aldonie Sielczak za sumienna pracę i duże zaangażowanie. Obie panie przez cały czas poszukiwania potencjalnych nabywców służyły cenną radą i pomocą. Dzięki ich profesjonalizmowi i cierpliwości udało się szczęśliwie sfinalizować sprzedaż, pomimo wielu niesprzyjających okoliczności w tym pandemii covid-19.

Napisz do mnie