połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Aleksandra Biskupiak

Home stager

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Wycena Nieruchomości. Obecnie w trakcie odbywania praktyk przygotowujących do zdobycia uprawnień rzeczoznawcy majątkowego. Z nieruchomościami związana od kilku lat, głównie przy sprzedaży lokali mieszkalnych oraz wynajmie lokali biurowych i usługowych. Współpraca z freedom nieruchomości pozwala jej na rozwijanie pasji, którą jest architektura wnętrz i na wprowadzenie kreatywnego elementu do codziennej pracy.

Uważa, że home staging jak nic innego, pomaga ludziom dostrzec potencjał w nieruchomości i pozwala na ukazanie jej mocnych stron. Wierzy, że odpowiednie przygotowanie mieszkania pobudza wyobraźnię i sprawia, że ludzie potrafią odnaleźć swoje miejsce w prezentowanych wnętrzach.

Rekomendacje

​Katarzyna Podgórska​

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Joannie za wszelką pomoc i profesjonalne podejście do sprzedaży mojego mieszkania.

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Joannie za wszelką pomoc i profesjonalne podejście do sprzedaży mojego mieszkania. Pani Joanna jest osobą bardzo kompetentną, dowodząc tego na każdym etapie sprzedaży mieszkania. Mogłam liczyć na jej doświadczenie i znajomość rynku co w konsekwencji doprowadziło do szybkiego zakończenia transakcji sprzedaży. Firma Freedom wraz z Panią Joanną na czele. Odznacza się wysokim zaangażowaniem w sprzedaży nieruchomości i z przyjemnością polecę ją wszystkim, którzy będą potrzebować fachowej obsługi i profesjonalizmu.

​Katarzyna Podgórska​

 

Napisz do mnie