połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Andrzej Piotrowski

Agent Nieruchomości

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego z roku 2004. Po studiach, jako pracownik samorządowy, zajmował się wspieraniem osób bezrobotnych w uzyskaniu dotacji na podjęcie działalności gospodarczej oraz pomagał przedsiębiorcom w otrzymaniu refundacji na wyposażenie i doposażenie stanowisk pracy dla osób bezrobotnych. Jego późniejsza droga zawodowa związana była z branżą ubezpieczeniową, finansową i inwestycyjną.

Sektorem nieruchomości zainteresował się sprzedając i kupując własne mieszkania. Zrozumiał wtedy, że w tym trudnym, czasochłonnym i pełnym emocji procesie jest coś, co daje przestrzeń do wykorzystania jego własnych doświadczeń i umiejętności. Doskonale rozumie, że sprzedaż to relacje, potrzeby, zaufanie i partnerstwo. Jest przekonany, że to w jaki sposób pracujemy i działamy dzisiaj rzutuje na nasze jutro. W ludziach ceni sobie szczerość, prostotę i skromność.

Prywatnie wielbiciel filmów Krzysztofa Kieślowskiego i Davida Lyncha oraz muzyki Artura Rojka. Systematycznie gra w piłkę nożną. Jeśli uda mu się zorganizować kilka dni wolnych poza sezonem wakacyjnym, to rusza w Bieszczady lub miejsca, gdzie wolniej płynie czas. Tajniacy i Dixit to jego ulubione gry towarzyskie.

Rekomendacje

Rafał Zarębski

Pełen profesjonalizm – tak najkrócej można określić postawę zawodową Pana Andrzeja Piotrowskiego. Najpierw Pan Andrzej wybrał dla mnie znakomite mieszkanie, potem je rzeczowo zaprezentował, następnie przygotował całą transakcję, wreszcie wszystko wyjaśnił i przez wszystko, co wiązało się z przekazaniem mieszkania, spokojnie przeprowadził. Na każdym etapie był pomocny, otwarty i merytoryczny. W razie jakiejkolwiek wątpliwości od razu ją rozwiewał i wszystko wyjaśniał. I jeszcze jedna rzecz, którą chciałbym podkreślić w związku ze współpracą z Panem Andrzejem. Jest to człowiek kreatywny i pełen świetnych pomysłów, które pomagają w przejściu przez wszelki ewentualny stres czy drobne niedogodności związane z zakupem nieruchomości. Pan Andrzej zadbał, by tych niedogodności nie było. Gdybym miał raz jeszcze dokonywać kupna czy sprzedaży nieruchomości, na pewno wybrałbym Pana Andrzeja. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panem Andrzejem Piotrowskim! Rafał Zarębski

Napisz do mnie