połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Anna Kacperska

Agent Nieruchomości

Kobieta silna i niezależna, nade wszystko ceniąca wolność. Fanka rozwoju osobistego. Ambitna, uwielbia wyzwania. Jako rasowy strateg, potrafi odnaleźć się w najtrudniejszych sytuacjach i wyjść z nich zwycięsko. Zawsze pozytywnie nastawiona do życia, życzliwa oraz uśmiechnięta. Jako dziecko, miała ogromne szczęście wychowywać się w biurze geodezyjnym swojego taty, z tamtych lat pozostały jej dwie miłości do ludzi i nieruchomości. Praca w Freedom pozwala jej połączyć obie te pasje. Czynnikiem, który motywuje ją do pracy jest możliwość pomocy drugiemu człowiekowi. Kocha podróże i dobre książki oraz jogging.

Rekomendacje

Magdalena Głogowska

Pani Anna Kacperska podczas sprzedaży naszego mieszkania wykazała się dużym profesjonalizmem. Na uwagę zasługują mocne strony Pani Ani, min. autentyczność bycia sobą, umiejętności komunikacyjne, w tym przede wszystkim umiejętności słuchania drugiej strony i ogromna empatia oraz właściwa, opanowana postawa podczas sytuacji stresowej (podpisywanie aktu notarialnego). Poza tym Pani Ania od początku do końca monitorowała w sposób kompetentny i zorganizowany cały proces sprzedaży mieszkania.
Uważam, że mając takiego pracownika - w osobie Pani Anny Kacperskiej to "SKARB" zarówno dla relacji interpersonalnych w zespole oraz dla firmy, którą reprezentuje Pani Ania.


Magdalena Głogowska
 

Napisz do mnie